Žvaigždžių vaikai, kurie tikrai nepaveldėjo grožio iš savo tėvų

Kartais žvaigždžių vaikai tėvams sukelia labai didelių problemų. Štai kaip gėda savo tėvams pridarė įžymybių vaikai:

Žvaigždžių vaikai dažniausiai turi viską, ko reikia jų nerūpestingam gyvenimui. Jiems atviros visos durys ir gali paprašyti tėvų nupirkti tai, ko užsigeidė. Visgi jie kartais užtraukia tikrą gėdą savo įžymybėms tėvams.

Cameron Douglas, Michael Douglas sūnus

Michael sūnus 2009-ais metais buvo pasiųstas septyniems metams į kalėjimą, už narkotikų pardavinėjimą. “Jis pradėjo vartoti narkotikus būdamas vos 13 metų“ – rašoma teismo dokumentuose. Būdamas 20-ies jau vartojo heroiną, o būdamas 25-erių turėjo labai didelę priklausomybę.

“Aš labai nusivylęs savo sūnumi, tačiau ir labai nusivylęs mūsų sistema. Manau, kad kalėjimas jam puiki vieta apmąstyti savo gyvenimą ir atsikratyti priklausomybės.“ – prieš keletą metų sakė aktorius.

Dabar Cameron jau paleistas į laisvę ir mėgaujasi ramiu gyvenimu.

Jaycee Chan, Jackie Chan sūnus

2014-ais metais, Jackie Chan sūnus atsidurė teismę už narkotikų vartojimą. Kinijoje už tai baudžiama pakankamai griežtai. Vaikinas buvo pagautas jau antrą kartą ir už tai gavo 6 mėnesius nelaisvės.

Chastity-Chaz Salvatore, Cher sūnus-dukra

Cher dukra pasidarė operaciją, kad pakeistų savo lytį. Pasak jos, jau nuo pat vaikystės ji nesijautė patogiai būdama mergaite ir norėjo būti vyru. Tačiau operacijai ji ryžosi tik po 40-ies metų. Cher buvo priblokšta savo dukros sprendimu ir maždaug metus su ja nebendravo. Tačiau dabar Cher žiūri į ją, kaip į savo sūnų.

Chaz prireikė kelerių metų, kol pilnai transformavosi į vyrą.

Tallulah ir Scout Willis, Bruce Willis dukros

Bruce neturi laiko kada atsipalaiduoti, kai viena iš dukrų pateikia tokius siurprizus.

Pavyzdžiui Scout Willis išėjo į Los Andželo gatvę su nuoga krūtine. Tada įkėlė nutorauką į Instagramą.

Tokią nuotrauką ji įkėlė dėl to, kad ją užknisa Instagramo taisyklės, kurios neleidžia kelti nuogybių.

Antroji dukra taip pat nelepina tėvelio – ji buvo pagauta vartojant narkotikus. Pasak šaltinių Bruce Willis ją išsiuntė gydytis.

Christian Brando, Marlon Brando sūnus

Christian buvo nuteistas už savo sesers vaikino nužudymą. Nėščia mergina pranešė broliui, kad ją sumušė jos sužadėtinis. Vyras pasiėmė šautuvą ir nušovė smurtautoją. Tiesa neužilgo nusižudė ir pati nėščia sesė…

Theodora Richards, Rolling Stones gitaristo Keith Richards dukra

25-erių Theodora buvo sulaikyta už tai, kad piešė grafiti ant vieno iš Manheteno pastatų. Taip pat ji su savimi turėjo narkotikų. Tiesa ir pats tėvas turėjo nemažai problemų su teisėsauga, būtent dėl narkotikų.