Žvaigždžių vaikai, kurie tikrai nepaveldėjo grožio iš savo tėvų

Holivudo žvaigždės dažnai spindi ant raudonojo kilimo ir tikrai neretai susilaukia komplimentų tiek iš žiniasklaidos, tiek iš gerbėjų. Nors ir tėvai labai gražūs, jų vaikai ne visada tokiu pačiu grožiu gali pasigirti. Kaip taip gal būti?

Kartais gamta sumano pajuokauti ir štai šioms žvaigždžių atžaloms su grožiu tikrai nepasisekė.

Ella Bleu Travolta

Aktorius John Travolta visada buvo populiarus tarp priešingos lyties atstovių. Aktoriaus dukra Ella paveldėjo viską ką galėjo iš tėvo: tvirtas kūnas, plati kakta ir išraiškingas smakras. Tai dalykai, kurie tikrai niekada neleis tapti Holivudo gražuole…

Isabella Cruise

Ne ką mažiau Holivude stebima ir Isabella Cruise, juk ji Tom Cruise ir Nicole Kidman dukra. Dabar merginai jau 25-eri metai.

Isabella, kai jai buvo 19

Tom Cruise ir Nicole Kidman

Nors pati mergina negali pasigirti puikia išvaizda, ji dirba šioje srityje ir yra plaukų stilistė. Pati mergina sau pasirinko tinkamesnę šukuoseną ir dabar atrodo tikrai žavingai.

Willis seserys

Aktoriai Bruce Willis ir Demi Moore turi tris dukras: Tallulah, Scout ir Rumer. Liūdna, tačiau tikrai nei viena mergina nėra gražuolė.

Pavyzdžiui, 29-erių Rumer Willis, kuri nepaisant savo išvaizdos, sugebėjo tapti aktore. Pirmą kartą mergina filmavosi, kai jai buvo septyneri.

Viso mergina yra nusifilmavusi šešiolikoje filmų. 2008-ais metais mergina gavo Mis „Auksinis gaublys“ apdonavojimą.