Žvaigždžių vaikai, kurie padarė gėdą savo žymiems tėvams

Žvaigždžių vaikai dažniausiai turi viską, ko reikia jų nerūpestingam gyvenimui. Jiems atviros visos durys ir gali paprašyti tėvų nupirkti tai, ko užsigeidė. Visgi jie kartais užtraukia tikrą gėdą savo įžymybėms tėvams.

Cameron Douglas, Michael Douglas sūnus

Michael sūnus 2009-ais metais buvo pasiųstas septyniems metams į kalėjimą, už narkotikų pardavinėjimą. “Jis pradėjo vartoti narkotikus būdamas vos 13 metų“ – rašoma teismo dokumentuose. Būdamas 20-ies jau vartojo heroiną, o būdamas 25-erių turėjo labai didelę priklausomybę.

“Aš labai nusivylęs savo sūnumi, tačiau ir labai nusivylęs mūsų sistema. Manau, kad kalėjimas jam puiki vieta apmąstyti savo gyvenimą ir atsikratyti priklausomybės.“ – prieš keletą metų sakė aktorius.

Dabar Cameron jau paleistas į laisvę ir mėgaujasi ramiu gyvenimu.

Jaycee Chan, Jackie Chan sūnus

2014-ais metais, Jackie Chan sūnus atsidurė teismę už narkotikų vartojimą. Kinijoje už tai baudžiama pakankamai griežtai. Vaikinas buvo pagautas jau antrą kartą ir už tai gavo 6 mėnesius nelaisvės.

Chastity-Chaz Salvatore, Cher sūnus-dukra

Cher dukra pasidarė operaciją, kad pakeistų savo lytį. Pasak jos, jau nuo pat vaikystės ji nesijautė patogiai būdama mergaite ir norėjo būti vyru. Tačiau operacijai ji ryžosi tik po 40-ies metų. Cher buvo priblokšta savo dukros sprendimu ir maždaug metus su ja nebendravo. Tačiau dabar Cher žiūri į ją, kaip į savo sūnų.

Chaz prireikė kelerių metų, kol pilnai transformavosi į vyrą.