Žmonės, turintys ypatingų sugebėjimų, kuriais sunku patikėti

Moteris, žmones matanti kaip iš rentgeno

Rusė Natalija Demkina turi neįtikėtiną regą – ji mato žmonių kūnus kaip iš rentgeno. Žmonės, pajutę skausmus tam tikrose vietose net eidavo pas merginą į svečius jog sužinotų, ar jiems nelūžo koks kaulas,  ar neatsitiko nieko blogo.

Tikras liūtų užkalbėtojas

Pietų Afrikos Respublikoje gyvenantis pilietis Kevinas Ričardsonas savo gyvenimą be „didelių kačiukų“ įsivaizudoja labai sunkiai. Jį visada supa tigrai, liūtai, hienos. Vyras jau nuo vaikystės be galo myli gyvūnus, bei domisi gamta, todėl nusprendė studijuoti zoologijos mokslus.

Deja, studijos jam pasirodė ne tokios įdomios, tad vaikinas jas metė. Tačiau, likimas vis tiek susiklostė taip, jog daugiau, nei penkioliką metų Kevinas sėkmingai darbuojasi PAR liūtų parke.

Vyras dažnai kolegų vadinamas „liūtų užkalbėtoju“, kadangi savamoksliškai išmoko susikalbėti net su aršiausiomis katėmis. Ne gana to, jog Ričardsonas su šiomis „katytėmis“ kartu valgo, tai dabar jam nebaugu su gyvūnais ir kartu miegoti.

Mirtinus triukus atliekantis atletas

Eskilas Roningsbakenas rizikuoja savo gyvybe darydamas šokiruojančius triukus, kaip važiuodamas dviračiu virš kanjono ištemptu lynu ar stovėdamas žemyn galva ant skersinio, kuris kabo po skrendančiu oro balionu.

Tačiau, Eskilas nėra toks didelis bebaimis, kokį įsivaizduoja visi jį stebintys žmonės. Jis prisipažįsta, jog prieš darydamas tokius drąsius triukus, jis stipriai nervinasi.