Žmonės, turintys ypatingų sugebėjimų, kuriais sunku patikėti

Maža to, jog Kimas žaibiškai skaitė knygas, tai dar ir visą, ką perskaitė, įsimindavo. Tad nenuostabu, jog šis žmogus buvo vadinamas „vaikščiojančia enciklopedija“.

Vyriškis turėjo įgimtą regos defektą, kurio dėka jam stebuklingai padidėjo atminties apimtis. Pavyzdžiui, apie savo gimtąjį miestą jis žinojo absoliučiai viską.

Vietnamietis, kuris jau nemiega daugiau, nei 40 metų – mįslė didžiausiems specialistams

Hai Ngocas pasakoja, jog nemiga jam prasidėjo 1973-iaisiais, kai persirgo karštinę.

Iš pradžių vyriškis buvo išsigandęs ir išbandė įvairiausius būdus, kad tik užmigtų, tačiau jam taip ir nepavyko daugiau sudėti bluosto nė vienai minutei.

Šiuo vyriškiu domėjosi ne tik medikai, žiniasklaida, kurie ištisas paras filmavo vyriškį, galvodami, jog jis juos apgaudinėja, bet ir kitų sričių specialistai, mokslininkai, kurie bandė išsiaiškinti, dėl kokių priežasčių vyriškį apėmė ilgaamžė nemiga.

Nors ir miegoti vyras negali, tačiau dėl to nesijaučia nė kiek pavargęs, bei jaučiasi psichiškai stabilus. Sunku patikėti, bet visa tai jau tęsiasi daugiau, nei 43 metus.

Leslie Lemke – žmogus, kuris kartą išgirdęs kūrinį, galėdavo jį pagroti iš atminties

Lelie Lemke gimė neregiu. Ir jo žodinis intelektas buvo įvertintas tik 58 balais. Tačiau, kartą, kai jo šeima žiūrėjo filmą, kuriame nuskambėjo Čaikovskio koncertas pianinui, atsiskleidė 16-mečio jaunuolio talentas. Po kelių valandų motiną pažadino iš kito kambario sklindanti muzika. Moteris suprato, jog groja jos sūnus.