Žmonės, turintys ypatingų sugebėjimų, kuriais sunku patikėti

Kiekvienas žmogus unikalus. Ir kiekvienas mūsų turime tam tikrų sugebėjimų, kuriais galime pasigirti – vieni mūsų gerai dainuoja, kiti šoka, dar kiti kieti fizikai ar matematikai, kiti puikūs dizaineriai ir panašiai. Žinoma, tai ir išmokstami gebėjimai, kurių galime išmokti pasirinkę tam tikras profesijas universitetuose ar pradėti mokytis jau vidurinėse. Tačiau pasitaiko žmonių, pasižyminčių antgamtiniais gebėjimais, kurių mus niekur neišmokys. Šios neįtikėtinos savybės užkoduotos žmonių genuose.

Mažiausias vaikas pasaulyje.

Charlotte Garside yra mažiausias pasaulyje vaikas. Jai net priklauso mažiausio žmogaus pasaulyje rekordas, kadangi ji gimė sverdama vos 0,9 kilogramo, o ūgis siekė 25 centimetrus.

Kadangi mama savo dukrai nerasdavo tinkamų rūbų, ji dukrytę rengdavo lėlių drabužėliais.

Nepaisant itin reto nykštukizmo sutrikimo, mergytė yra labai stipraus charakterio, nenori jaustis kažkuo blogesnė už kitus vaikus ir visuomet nori daryti tai, ką daro jos amžiaus vaikai. Taip pat Charlotte yra labai imli mokslams, mokykloje jai sekasi tikrai neblogai.

Žmogus, galintis bėgti amžinai

Vienas amerikietis bėgikas Dean Karnazes visam pasauliui įrodė, jog ištvermė gali būti begalinė. Kartą jis dalyvavo net 50 maratonų per 50 dienų.

Dinas, kaip ir dauguma kitų jaunuolių, pradėjo bėgioti vidurinėje. Kol draugai uždusę atbėgdavo 15-ą ratą, jis nubėgdavo 105 ir sustodavo tik tada, kai jam paliepdavo.

Įprastai, maratonininkams bėgant reikia nors trumpam atsikvėpti. Tačiau Dino organizmas yra visai kitoks. Po maratono per visas valstijas gydytojai išmatavo kreatinfosfokinazės (KFK) kiekį bėgiko kraujo serume – tai raumenų pažeidimų dėl fizinio aktyvumo rodiklis. Paprastai sportininko KFK siekia 2400, o D.Karnazeso – vos 447. Be to, pasirodė, kad bėgiko kraujo apytakos sistemoje kraujo yra daugiau nei įprasta, ir dėl to jis išvengia dehidratacijos. Ir galiausiai mokslininkai apskaičiavo, kad teoriškai, išlaikydamas 160 m per minutę greitį, D.Karnazesas gali bėgti amžinai.

Žmogus, kuris atsimena visas perskaitytas knygas

2009 metais miręs itin talentingas žmogus Kim Peek galėjo visiems pasigirti, jog atsimena virš 12 tūkstančių perskaitytų knygų turinį. Jis galėdavo tiesiog žaibišku greičiu perskaityti abu atverstos knygos puslapius – vieną viena akimi, kitą kita.