Žmonės, turintys neįtikėtinų sugebėjimų, kuriais sunku patikėti

Žmogus, galintis ištverti mirtiną šaltį

Mokslininkai teigia, jog Vimas Hofas jau turėtų būti miręs. Nes šis žmogus basomis kojomis nubėgo pusės maratono distanciją ties Poliariniu Ratu. Taip pat kopė į Everestą apsirengęs šortais, bei nardė po ledu Šiaurės Poliuje.

Šis 58 metų olandas dėl savo antgamtiškų gebėjimų yra pravardžiuojamas „Ledo žmogumi“. Nenuostabu, juk jis geba ištverti net ir žmogui mirtiną šaltį.

Tiesa, Vimas nėra toks ypatingas iš prigimties. Tokį atsparumą šalčiui jis išsiugdė kontroliuodamas savo fiziologines reakcijas daugeliui žmonių nesuvokiamu būdu.

Kartą žiemą jis pajuto neapsakomai stiprų jausmą iš vidaus, kuris jo tiesiog reikalavo įbristi į vandenį. Vimas ėmė treniruotis – bėgioti per sniegą basomis, kopti į kalnus be specialios aprangos, praustis po vis šaltesniu vandeniu. Normali kūno temperatūra buvo išlaikoma tik valios dėka – olandas vis labiau išmoko susikaupti taip, kad galėtų ignoruoti išorinius dirgiklius.

Tikras liūtų užkalbėtojas

Pietų Afrikos Respublikoje gyvenantis pilietis Kevinas Ričardsonas savo gyvenimą be „didelių kačiukų“ įsivaizudoja labai sunkiai. Jį visada supa tigrai, liūtai, hienos. Vyras jau nuo vaikystės be galo myli gyvūnus, bei domisi gamta, todėl nusprendė studijuoti zoologijos mokslus.

Deja, studijos jam pasirodė ne tokios įdomios, tad vaikinas jas metė. Tačiau, likimas vis tiek susiklostė taip, jog daugiau, nei penkioliką metų Kevinas sėkmingai darbuojasi PAR liūtų parke.

Vyras dažnai kolegų vadinamas „liūtų užkalbėtoju“, kadangi savamoksliškai išmoko susikalbėti net su aršiausiomis katėmis. Ne gana to, jog Ričardsonas su šiomis „katytėmis“ kartu valgo, tai dabar jam nebaugu su gyvūnais ir kartu miegoti.

Mirtinus triukus atliekantis atletas

Eskilas Roningsbakenas rizikuoja savo gyvybe darydamas šokiruojančius triukus, kaip važiuodamas dviračiu virš kanjono ištemptu lynu ar stovėdamas žemyn galva ant skersinio, kuris kabo po skrendančiu oro balionu.

Tačiau, Eskilas nėra toks didelis bebaimis, kokį įsivaizduoja visi jį stebintys žmonės. Jis prisipažįsta, jog prieš darydamas tokius drąsius triukus, jis stipriai nervinasi.