Žmonės, kurie prarado savo darbą dėl užfiksuotų nuotraukų

Selfis su pacientu

Viena medikė iš Rusijos, pasidalino selfiu, kuriame galima matyti ir pacientą esantį be sąmonės. Paramedikė dažnai viešai liejo nepasitenkinimą savo darbu. Kai ši nuotrauka apskriejo visą Rusiją, moteris iš karto buvo atleista iš darbo.

Mokytoja-modelis

26-erių metų mokytoja iš Floridos dirbo apatinių modeliu ir fotografavosi pikantiškose fotosesijose. Nors mokytojos nuotraukose nesimatė jokių nuogybių, mokyklos valdžia nusprendė, kad jos visgi yra provokuojančios.

Zoologijos sodo darbuotoja ir rasizmas

Ši darbuotoja ne tik, kad darėsi selfius darbo vietoje, bet dar ir viešai pareiškė, jog ji nekenčia aptarnauti baltaodžius žmones. Kai valdžia sužinojo apie šiuos žodžius, merginai nebereikėjo nuobodžiauti darbe…

Nuogoji balerina

2010-ais metais, Rusijos ir Austrijos baleto šokėja Karina Sarkissova buvo išmesta iš Vienos operos, nes ji dalyvavo erotinėje fotosesijoje vienam vyrų žurnalui.

Policijos seržantė ir nuotraukos suaugusiems

Seržantė Penny Dane pradirbo 17 metų Floridos policijoje. Prieš kelerius metus ji apkaltino vieną kolegą, mat šis prie jos priekabiavo. Tyrimu metu paaiškėjo, kad būtent moteris siuntinėjo pornografinius vaizdus vyrams įvairiose suaugusiųjų svetainėse. Didelis skandalas subliuško, o dviejų vaikų motina atsistatydino.

Universiteto psichologė su apatiniais

Tiffany Webb turėjo nuostabią psichologės karjerą viename JAV universitetų. Tiesa vieną dieną išlindo nuotraukos, kuriose moteris dar būdama 17-os dirbo apatinių modeliu. Universiteto valdžiai nepatiko, kad nuotraukos viešai prieinamos studentams ir išmetė ją iš darbo. Skaudu ir tai, kad moteris už poros dienų turėjo pasirašyti darbo sutartį su universitetu iki pat pensijos.

Šokėjų juokeliai

18-metė palaikymo komandos šokėja Caitlin Davis, buvo atleista po to, kai įkėlė savo ir padauginusios draugės nuotrauką iš vakarėlio. Gal dar viskas būtų atleistina dėl kvailumo, tačiau merginos kūnas buvo pripaišytas įvairiausių įžeidžiančių ženklų, pvz. svastika.

Nuotraukų suaugusiems modelis

Sarah Hunter dirbo restorano administratore, bet buvo atleista dėl savo papildomo darbelio. Mergina pozuodavo nuoga įvairiems žurnalams ir interneto svetainėms. Moteris savo elgesį paaiškino taip: „Aš žinau daugybę išsilavinusių ir protingų moterų, kurios dirba šioje srityje taip pat. Jos tai daro, nes joms tai patinka.“