Žinomos moterys, kurios yra pakeitę lytį, tačiau tai žino tikrai ne visi

Nors dar prieš 100 ar daugiau metų netradicinė orientacija buvo laikoma kaip liga, dabar tai tampa normalus dalykas. Pasaulyje dabar yra ne tik vyrai ir moterys, bet ir transeksualai. Norime parodyti Jums žinomas moteris, kurios kadaise buvo vyrais.

Andrew Pejic tapo žinomas dėl savo gražios išvaizdos dar prieš pakeičiant lytį. Andrew yra serbų-kroatų kilmės australas, o dirbdavo jis su garsiausiais Londono ir Paryžiaus fotografais. Jam nebūdavo problemų apsirengti tiek moteriškais, tiek vyriškais drabužiais.

2011-ais metais jis net pakliuvo į gražiausių moterų šimtuką. 2014-ais metais vaikinas prisipažino, kad pasidarė lyties keitimo operaciją ir nuo tada ji yra žinoma kaip Andrea.

Trace Lysette nuo pat vaikystės dirbo grožio industrijoje. Dar prieš lyties keitimo operaciją, ji dirbo kirpėja ir dalyvavo įvairiose aktorių atrankose.

Greitai ji pradėjo gauti pasiūlymus vaidinti filmuose, o visi ją žinojo kaip moterį. Transeksualas niekada nenorėjo pasakoti apie savo praeitį, nes bijojo sulaukti nepritarimo.

Amazon Eve yra viena geriausiai apmokamų modelių visame pasaulyje. Beje ji yra viena aukščiausių tarp visų transeksualų. Prieš lyties keitimo operaciją ji buvo William.

Amiyah Scott nusprendė pakeisti savo lytį būdama septyniolikos. Buvo padaryta ne viena plastinė operacija ir dabar tikrai sunku pasakyti, kad kadaise čia buvo vyras.