Žinomi pasaulio žmonės, kurie buvo prigauti kompromituojančiose situacijose

Lindsay Lohan sudaužo savo autmobilį

Aktorė turėjo daugybę problemų su teisėsauga. Ji buvo priklausoma nuo alkoholio, narkotikų, o apie roles filmuose galėjo pamiršti. Merginai buvo atimta teisė vairuoti, o ši nuotrauka tik iliustruoja koks problematiškas merginos gyvenimas.

Alec Baldwin smurtauja

Aktorius neretai kovojo su paparaciais, kurie per daug kišasi į jo asmeninį gyvenimą. Žinoma, vėliau tai jam sukelia problemas ir tenka minti teismo slenksčius. Ši nuotrauka tik vienas iš daugelio Alec Baldwin auklėjimo atvejų, tačiau paskutiniu metu aktorius jau truputį nurimęs šia tema.

Kristen Stewart neištikimybė viešoje vietoje

Kristen Stewart ir Robert Pattinson pradžiugino visus gerbėjus, kai perkėlė savo santykiu iš Twilight filmo į realų gyvenimą. Visgi tai truko nelabai ilgai… Iki tol, kol aktorė buvo užfiksuota režisieriaus Rupert Sanders kompanijoje.

Supykęs Sean Penn

Aktorius buvo tikras karštakošis. Kai 1985-ųjų rytą jis išėjo iš viešbučio ir buvo pradėjamas fotografuotis, nemenkai įsiuto ir užsipuolė paparacį. Tai jam kaino tik 100$, tačiau vėliau su aktoriu retai kas norėdavo dirbti, nes su tokiu charakteriu sunku bendradarbiauti.

Ryan Phillippe neištikimybė

Daugybė Holivudo žvaigždžių buvo prigautos būnant neištikimos. Ryan Phillippe ir Reese Witherspoon buvo tiesiog tobula Holivudo porelė. Iki tol kols Phillipe permiegojo su Abbie Cornish. Šioje nuotraukoje jis ir užfiksuotas su mergina. Šis vyro poelgis sukėlė žmonių pasipiktinimą ir žinoma jam tai kainavo prarastus pinigus.

Taip pat siūlome prisiminti pačias gėdingiausias žvaigždžių fotografijas

Būti žinomu – tikrai nelengva užduotis! Tave pastoviai sekioja šimtai kamerų ir neduok Dieve pasirodysi nekaip, tai sužinos visas pasaulis.

Joan Smalls plaukai pabėgo

Madonna per koncertą

Victoria Beckham neatlaikė

Britney Spears – nesėkmingiausių nuotraukų rekordininkė