Žinomi pasaulio žmonės, kurie buvo prigauti kompromituojančiose situacijose

Kartais paparaciai pagauna tokius kadrus, kad žvaigždėms tai sukelia labai daug problemų. Tos nuotraukos sulaukia didžiulio atgarsio pasaulyje ir taip krenta žvaigždžių populiarumas ir prarandamos pajamos.

Kate Moss vartoja narkotikus

2005-ais modelis buvo užfiksuota naktiniame klube, kur vartoja kokainą. Šis skandalas merginai kainavo brangiai: buvo prarasti kontraktai su H&M, Burberry, Chanel ir kitais. Vėliau viskas stojo į savo vietas, bet tuo metu buvo didelis skandalas.

Michael Jackson rodo kūdikį per balkoną

Michael Jackson parodė savo vaiką per penkto aukšto balkoną, o veidas buvo uždengtas rankšluosčiu. Vėliau Jacksonas pridarė dar kvailesnių dalykų, bet šis atvejis buvo atsimintas dar ilgai.

Amanda Bynes nemalonumai

Toks vaizdas, kad mergina nesugebėjo susidoroti su šlove, kuri ją užklupo dar būnant paauglei. Mergina turėjo daugybę teismų, sulaikymų ir kitų problemų. Ši nuotrauka tik puikiai parodo, koks pilnas problemų buvo merginos gyvenimas.

Britney Spears išdaužia žurnalisto automobilio langą

Tuo metu Britney turėjo daugybę asmeninių problemų ir normalu, kad paparaciai ją persekiojo dar labiau. Štai čia momentas, kai susinervinusi atlikėja su skėčiu išdaužia žurnalisto automobilio langą. Vėliau ji sėda į savo automobilį ir pasišalina.

Rihannos veidas, po to kai buvo sumušta mylimojo Chris Brown

Chris Brown turėjo daugybę nemalonumų, po to kai sumuštos Rihannos nuotraukos pasiekė viešumą. Jis buvo sulaikytas, o muzikiniai kontraktai nutraukti.

Jessica Simpson neištikimybė prieš pat vestuves

Mergina buvo prigauta, kai išeidinėjo iš vieno Los Andželo viešbučių su atlikėjo Adam Levine marškiniais. Jie praleido kartu naktį, na o žinoma merginos sužadėtuvės buvo nutrauktos.

Amy Winehouse sumušta savo vaikino

Atlikėja Amy Winehouse ir jos vaikinas Blake Fielder-Civil neretai pykdavosi. Štai ši poros nuotrauka padaryta po to, kai jie susimušė 3-ą nakties.

Ashton Kutcher prigautas su kita mergina

2011-ais populiarus aktorius ir pavyzdinis Demi Moore vyras, buvo prigautas automobilyje su kita mergina Sara Leal. Gėda buvo tokia stipri, kad aktoriui iki 2013 metų nebuvo siūlomi jokie vaidmenys.

Nigella Lawson smaugiama

Verslininkas Charles Saatchi buvo užfiksuotas smaugiantis savo žmoną Nigella Lawson. Po to moteris liko viena apsiverkusi ir žinoma prasidėjo skyrybų procesas. Verslininkui tai sukėlė daugybę problemų versle, o vėliau paaiškėjo, kad jis dar ir priklausomas nuo kokaino.

Britney Spears beveik išmeta savo vaiką

Po skyrybų su Kevin Federline, Britney labai stengėsi pabėgti nuo paparacių. Ji taip stengėsi, kad benešant kūdikį, šis vos neiškrito jai iš rankų… Šis atvejis buvo labai aptarinėjamas visuomenėje.