Vyras nusprendė pasidaryti fotosesiją su nėščia žmona, kai ji nusirengė – fotografas nerado žodžių

Pradžioje niekas negalvojo, kad Krystall Miller nuotraukos taip išpopuliarės visame internete. 33 metų australė atrodo kaip eilinė dviejų vaikų mama ir mylima žmona.

Visa paslaptis slepiama po drabužiais. Moteris su siaubinga liga kovoja nuo paauglystės, o sunkiausia gyvenimo operacija buvo atlikta, kai Krystall buvo 22 metai.

Dabar moteris yra tikras įkvėpimas savo draugams ir tūkstančiams nepažįstamųjų, kad laimingai galima gyventi nepaisant visko.

Kai moteriai buvo penkiolika, gydytojai pasakė, jog ji serga Krono liga. Tai sisteminė uždegiminė virškinimo trakto liga, galinti pažeisti bet kurią trakto dalį. Dažniausiai pažeidžiama klubinė ir akloji žarnos. Nors gydytojai visaip bandė gydyti, vienintelė likusi išeitis buvo operacija.

Būnant 22-ejų moteriai padaryta operacija, kurios metu buvo pašalinta storoji žarna, bei dalis plonosios žarnos. Prie moters kūno buvo pritvirtintas išorinis maišelis, kuris padeda atlikti funkcijas organizmui. Tik po šios operacijos moters galėjo atsisveikinti su savo liga. Daugelis galvojo, kad moteriai normalus gyvenimas jau baigtas, tačiau ji taip negalvojo.

Krystall nesigėdijo savo išvaizdos pokyčių, susirado mylimąjį ir dabar yra nuostabi dviejų vaikų mama.

Žinoma buvo ir sunkumų. Pirmojo nėštumo metu moteriai plyšo žarna ir vos nebuvo užkrėstas kraujas. Nepaisant visko, dabar moteris jaučiasi puikiai.