Vyras nusprendė išgerti 10 skardinių Coca-Colos kasdien ir neatpažįstamai pasikeitė

Jeigu suaugusieji dar supranta, kad greitasis maistas iš tiesų yra nesveikas, tai pabandykite tai įrodyti vaikams. Jie labai dažnai tempiasi tėvus į greito maisto restoranus, kur galima sukirsti mėsainį, bulvyčių ir viską užgerti Coca-Cola. Norime parodyti Jums eksperimentą, kuris atskleidžia, kad gaivieji gėrimai iš tiesų yra labai nesveika.

Amerikietis George Priora nusprendė atlikti eksperimentą, kuris gale parodė ne itin džiuginančius rezultatus. Kiekvieną dieną, visą mėnesį, jis išgerdavo po 10 skardinių populiariojo gėrimo “Coca-Cola“ ir štai kas nutiko.

Žinoma, dešimt skardinių per dieną yra labai daug, tačiau toks buvo eksperimentas. George ir toliau laikėsi savo įprastos mitybos ir palaikė sveiką gyvenimo būdą. Prieš šį eksperimentą jis užlipo ant svarstyklių ir jos rodė 168 svarus, kas yra apie 76,2 kilogramų.

Kiekvieną dieną svarstyklės rodė vis didesnius skaičius. 176 svarai – apie 79,8 kg.

Papildomas svoris augo net ne dienomis, o valandomis. Jo svoris pasiekė jau beveik 85 kilogramus.

Tačiau George ir toliau gėrė po dešimt skardinių per dieną.

Eksperimento gale jis svėrė 190 svarų. Tai yra apie 86,2 kg!

Paaiškėjo, kad prie savo įprastos mitybos pridėjus Coca-Colą, jis priaugo 10 kilogramų. Kodėl vyras taip žalojo savo kūną?

George norėjo įrodyti, kad visuose šiuose gėrimuose yra begalė cukraus, kuris žaloja mūsų kūną.

Taip pat norime parodyti, kiek kiekviename populiariame gėrime yra cukraus. Komentarų turbūt net ir nereikia…

Taip pat norime parodyti kokią žalą gali padaryti alkoholis

Šis vyras nusprendė atlikti labai įdomų eksperimentą. Jis norėjo parodyti kokie fiziniai ir išoriniai pasikeitimai įvyksta, kai pradedate vartoti daug alkoholio. Rezultatai tikrai nepaliks Jūsų abejingais…

Tam, kad sužinotų kokia yra daroma alkoholio žala žmogui, vaikinas išgerdavo po vieną litrą alaus penkis arba šešis kartus per savaitę ir taip visą mėnesį. Daugelis interneto vartotojų buvo šokiruoti, kai pamatė kokie pokyčiai įvyko pradėjus vartoti daug alkoholio.

Prieš pat šio neįprasto eksperimento pradžią, vaikinas pasakė, kad tikrai neturi jokių žalingų įpročių ir nėra priklausomas nuo alkoholio. Jis pridėjo ir tai, kad reguliariai sportuoja, sveikai maitinasi ir išgeria maksimum vieną taurę per mėnesį. Jeigu ir daugiau, tai tik per atostogas.

Jis nusprendė šį projektą padaryti tik dėl to, kad atkreiptų žmonių, kurie turi šią priklausomybę, dėmesį. Norėjosi parodyti, kad viskas gali baigtis kur kas blogiau nei jie galvoja.

Pasak jauno vyro, galvos skausmai prasidėjo vos po poros dienų, kai jis pradėjo vartoti alų. Kai jis palygino savo atvaizdą veidrodyje su savo nuotrauka, matėsi pabrinkęs veidas ir pajuodę paakiai.

Antrąją savaitę jam prasidėjo problemos su miegu. Nakti būdavo sunku užmigti, o ryte niekaip negalėdavo prisiversti atsikelti. Tik po didelių kankinimųsi ir stiprios kavos jis išeidavo į darbą.

Trečiąją savaitę prasidėjo problemos su susikaupimu. Vos po šiek tiek darbo jausdavosi nuovargis. Norėdavosi kuo greičiau užbaigti darbo dieną ir vis dirsteldavo į laikrodį.

Ketvirtą savaitę vaikinas pastebėjo, kad jo išvaizda nemenkai pasiketiė. Veidas atrodė tikrai ne kaip, o taip pat priaugo ir keletą kilogramų.

Vyras visa tai darė tik dėl to, kad padėtų žmonėms su priklausomybe arba tiems, kurie kol kas jos neturi.

Jaunuolis tikisi, kad tai darė ne be reikalos ir žmonės susimąstys pamatę šiuos vaizdus.