Vyras atsivertė žmonos albumą ir vos negavo širdies smūgio, kai pamatė šią nuotrauką

Ši istorija privers Jus pergalvoti apie meilę iš pirmo žvilgsnio ir parodys, kad sutapimai nėra atsitiktiniai. Jeigu turite seną albumą, atsiverskite jį ir peržiūrėkite nuotraukas. Tikrai pastebėsite detales į kurias anksčiau neatkreipėte dėmesio.

Swhe ir Ie – pora iš Kinijos, kuri susituokė dar 2011-ais metais. Jie galvojo, kad tai meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau likimas susidėstė kitaip…

Žiūrėdamas žmonos albumą, Shwe pamatė nuotrauką iš Čingdao miesto. Jo mylimoji pozavo šalia raudono paminklo. Pasižiūrėjęs į foną pastebėjo ilgai nežinotą paslaptį…

Vyras atsiminė, kad darėsi tokią pačią nuotrauką tik kitu kampu. Peržiūrėję nuotraukas pora suprato, kad jie jau buvo susitikę 11 metų prieš vestuves.

“Man ši nuotrauka buvo tikras šokas… Dabar ši vieta mums yra ypatinga ir šiame mieste visada švenčiame vestuvių metines.“ – sako vyras.

Šiose nuotraukose puikiai matome, kaip pora buvo susitikusi dar labai seniai…

Taip pat norime papasakoti Jums dar vieną istoriją apie porą, kuri pasirodo buvo pažįstami jau nuo labai seniai

Vieną dieną moteris vardu Amy Giberson pradėjo susitikinėti su Justin Pounders. Nuo pat draugystės pradžios ji pajuto, kad tai jos gyvenimo meilė ir nori kartu praleisti visą savo gyvenimą. Kažkodėl ji sugalvojo parodyti jam savo nuotrauką iš darželio, kuri jį šokiravo. Tai ką vyras pamatė nuotraukos kampe ilgai neleido atsistebėti.

Amy Giberson užaugo Floridoje. Kol ji buvo darželinukė, labai susidraugavo su vienu berniuku iš jos grupės.

Jie kartu žaidė, pietavo ir vaikščiodavo po parkelį… Ir nors nuo to laiko prabėgo jau 30 metų, grupės auklėtoja tai labai gerai atsimena. Visgi vaikai tuo metu buvo trijų metų amžiaus, o paskui greitai jų keliai išsiskyrė.