Visi galvojo, kad ši moteris per šaudynes žuvo, tačiau už šios nuotraukos slypi nuostabi istorija

Po masinių žudynių Las Vegase, visą pasaulį apskriejo viena nuotrauka, kurioje jaunas vyras saugoja moterį nuo kulkų. Ši nuotrauka visoje žiniasklaidoje apskriejo kaip tragiška.

Priminsime, kad Spalio 1-ą Stephen Paddock Las Vegase surengė masines žudynes, kur šaudė į nekaltus muzikos festivalio lankytojus. 58 žmonės buvo nužudyti, o dar 500 sužeisti. Žudikas nusišovė dar prieš jį sulaikant policijai.

Matthew Cobos – vyras, kuris užfiksuotas šioje nuotraukoje. Jis dirba JAV kariuomenėje.

Nuotraukoje matyti, jog jis dengia moterį savo kūnu ir ranka uždengia veidą, kad ši nematytų koks pragaras vyksta aplinkui.

Iš pradžių niekas nežinojo, kad moteris šioje nuotraukoje yra gyva, kol nuotraukos autorius David Becker nepasakė, kad vėliau Matthew padėjo moteriai pasiekti gelbėtojus.

Tas pats kariškis skubėjo suteikti pirmąją pagalbą sužeistiesiems – ne vienam jų sustabdė kraujavimą. Jeigu ne jis, nežinia kiek žmonių dar būtų mirę nuo kraujo netekimo, kol jiems būtų suteikta medikų pagalba.

Vaikinas net nesireiškė savo darbais žiniasklaidoje ir tik draugai ir giminaičiai nušvietė jo kilnų poelgį. Taip pat jis atsisakė duoti bet kokį interviu.

Matthew veiksmai yra tikras pasiaukojimo pavyzdys. JIS YRA TIKRAS HEROJUS!