Vaikinas padėjo močiutės automobiliui pakeisti ratą ir tik vakare suprato kas įvyko

Nemažai žmonių gal ir nori padėti kitiems žmonėms nelaimėje, tačiau tame yra ir tam tikros rizikos. Niekada negali žinoti, ko tikėtis iš nepažįstamų žmonių.

Kai pagyvenusios močiutės automobilio ratas išsileido, ji net neturėjo menkiausios idėjos kaip jai reikės grįžti namo.

Vienas vaikinas važiavo pro vieno kaimelio apylinkes ir pamatė šalikelėje automobilį, kuriame sėdėjo susirūpinusi moteris. Taigi jaunas vyras sustojo, tam kad padėtų šiai močiutei.

Moteris šiek tiek susijaudino, kai prie jos priėjo nepažįstamasis. Kas jo galvoje, ar jis ruošiasi man padėti?

Kadangi moteris bet kokiu atveju neturėjo jokios išeities, ji vyriškiui atidarė bagažinę, kur gulėjo atsarginis ratas ir šis jį labai greitai pakeitė.

Moteris padėkojo vyriškiui už atliktą darbą ir pasiūlė jam sumokėti už tai. Vyrui net nekilo jokia mintis paimti pinigų ir tik pasakė jai šiuos žodžius: “Tiesiog pagalvokite apie mane, kai pamatysite žmogų, kuriam reikia pagalbos. Prisiminkite Brianą Andersoną ir atsilyginkite už gerą geru“.

Vyras nuvažiavo, o moteris buvo tiek sužavėta jo gerumu, kad net pradėjo šiek tiek suktis galva. Senutė sėdo atgal į automobilį ir bevažiuodama nusprendė sustoti vienoje iš šalikelės kavinių atsigerti.

Čia ją pasitiko besišypsanti padavėja ir pasiūlė jai rankšluostį, kad galėtų išsidžiovinti savo nuo lietaus permirkusius plaukus. Senutė pastebėjo, kad padavėja buvo jau ne pirmą mėnesį nėščia, tačiau nepaisant to buvo linksma ir rūpestinga.

Močiutė užsisakė stiklinę limonado ir greitai ją išgėrė. Tada ji prisiminė vyriškį vardu Brian Anderson. Moteris už savo gėrimą sumokėjo 100 dolerių kupiūra ir kol padavėja nuėjo atnešti grąžos, senutė atsistojo nuo stalo ir išėjo.

Padavėja tik pamatė užrašą ant vienkartinės servetėlės: “Vienas labai malonus vyriškis padėjo man kelyje, dabar aš noriu padėti tau“. Servetėlės viduje buvo įdėti dar 400 dolerių.

Nors vaikelis turėjo gimti jau kitą mėnesį, moteris norėjo uždirbti kuo daugiau pinigų prieš vaiko gimimą, kad jam tik būtų geriau.

Po poros valandų ji baigė savo pamainą, grįžo namo, atsigulė į lovą begalvodama kokia laiminga ji yra, pabučiavo vyrą į kaktą ir pasakė: “Myliu tave, Brianai Andersonai“.