Ūgis nėra kliūtis: žvaigždžių poros su dideliu ūgio skirtumu

Jeigu šnekėtume apie idealią porą, tai vyras turėtų būti visada aukštesnis. Tačiau iš tiesų, ūgio skirtumas nėra kliūtis jausmams. Norime parodyti poras, kur yra tiek vyrai, tiek moterys aukštesni už savo partnerius.

Hayden Panettiere ir Wladimir Klitschko

Šios žemutės aktorės ūgis yra tik 155 cm, o štai žymusis boksininkas yra net 50 centimetrų aukštesnis. Nuo 2011 metų pora tai skyrėsi, tai taikėsi, tačiau galiausiai susižiedavo ir dabar kartu laimingai augina mažą dukrytę.

Kristen Bell ir Dax Shepard

Kristen ūgis – 155 cm, o jos vyro 188 cm. Iki vestuvių 2013-ais metais, pora susitikinėjo šešis metus.

Nicole Kidman mėgsta žemesnius

Nicole Kidman ūgis yra 180 cm. Visi aktorės romanai buvo su už ją žemesniai vyrais: pirmasis vyras Tom Cruise (170 cm), mylimasis Lenny Kravitz (170 cm), bet antrasis vyras Keith Urban (178 cm) beveik pasiekė aktorės ūgį.

Kim Kardashian mėgsta aukštesnius vyrus

Kim Kardashian (159 cm) buvo ištekėjusi už krepšininko Chris Humphries, kurio ūgis siekia net 206 cm.  Įsivaizduojat koks skirtumas? Dabartinis Kim vyras Kanye West yra 173 cm. Tiesa jis toli gražu neprilygsta Chris.

Jessica Simpson ir Eric Johnson

Jessicos Simpson ūgis yra 160 cm ir visi dainininkės mylimieji buvo aukštesni už ją. Dabar Jessica ištekėjusi už buvusio amerikietiškojo futbolo žaidėjo Eric Johnson, kurio ūgis siekia 190 cm.