Trylikametis, kuris savomis rankomis pasistatė namuką kieme

Kuo užsiima šiuolaikiniai paaugliai? Susitikimai su draugais, pirmoji meilė, sportas, vakarėliai su alkoholiu ir cigaretėmis. Tačiau tai visiškai netinka trylikamečiui Luke Thill.

Gabus ir smalsus vaikas nusprendė pasistatyti savo namą tėvų kieme. Kadangi vaikinas neturėjo daug pinigų, todėl namuką teko statytis nedidelį. Visgi jis tikrai įspūdingas ir tokie namai yra pakankamai ant bangos šiuo metu JAV.

Kai kurie žmonė įpratęs statytis kuo didesnius namus, tačiau tai labai keista šiuolaikiniame pasaulyje. Todėl, kad maži namai yra daug praktiškesni ir puikiai parodo žmogaus gebėjimą tinkamai išnaudoti turimą plotą. Vienintelis dalykas ko reikia – tai mažo žemės sklypo.

Šis Luke projektas kainavo apie 1500 dolerių (~1300 €). Tiek pinigų pilnai užteko, kad namukas būtų tinkamas gyventi. Kaip vaizdelyje pasakoja Luke, mintis pasistatyti namą jam kilo praeitą vasarą. Vaikino nedomina nei Ipad’ai, nei Xbox’ai.

Visą informaciją, pastato konstrukciją ir įkvėpimą jis rado internete. Vaikinas užtruko visus metus, kol užsidirbo pakankamai pinigų, kad pasistatytų namą. Jis pjaudavo žolę ir siūlydavo kitas namų tvarkymo paslaugas rajono gyventojams.

Pavyzdžiui elektrikas jam įvedė elektrą už tai, kad vaikinas išvalė jo garažą.

Duris Luke atidavė jo senelis, kuriam jis padėdavo su sodo darbais.