Tikrosios daiktų funkcijos, kurių mes nežinojome, nors dažnai naudojamės šiais daiktais

Gyvūnai iš balionų

Nuskambės keistai, bet idėja lankstyti gyvūnų iš balionų priklauso actekams. Pasirodo, jog jie kurdavo tokius kūrinius iš pripūstų gyvulių vidurių ir degindavo juos kaip aukas dievams šventovėse.

Kam galėtų būti skirtas toks stalo įrankis?

Šiuo įrankiu vaikai buvo mokomi naudotis stalo įrankiais.

Žmogus internete rašė: „Nusipirkau jį blusų turguje. Pardavėjas pats nežinojo, kam jis skirtas“. Netrukus interneto vartotojai pateikė atsakymą.

Šis daiktas atėjo pas mus maždaug nuo XIX amžiaus. Tokius „spaustuvus“ naudojo akušeriai, norėdami užkimšti virkštelę.

Kodėl ant vyno ir šampano butelių visada yra įgaubtas dugnas?

Dugnas yra beveik visada gilus šampano buteliuose, tuo tarpu vokiškų vyno butelių dugnas dažniausiai yra plokščias kaip lenta. Ar dėl to šis vynas yra prastesnis? Atsakymas tėra vienas – įdubimas su vyno kokybe niekaip nesusijęs. Seniau, butelį gaminant rankiniu būdu, pastebėta, kad buteliai su giliu dugno įdubimu yra tvirtesni, o tai ypač aktualu buvo šampano gamintojams.

Azijietiško maisto dėžutės, kuriomis naudojamės neteisingai

Kvadratas ant kuprinių.

Dabar žmonių akimis tai laikoma stiliaus detale, tačiau anksčiau toks kvadračiukas buvo daromas tam, kad turistai galėtų pasikabinti virves.

Kam reikalingi bumbulai ant kepurių?

Dabar ši detalė pridedama dėl grožio. Anksčiau bumbulai buvo naudojami ant kariškių kepurių. Ji parodydavo karininko laipsnį ir padalinį.

Turbūt tik labai maža dalis sumąsto, jog iš tiesų azijietiško maisto dėžutei reikia išardyti šonus, tada valgyti daug patogiau.

Kam skirta kišenėlė po kelnaitėmis?

Manoma, jog jeigu šio sluoksnio nebūtų, moterys jaustų nuolatinį diskomfortą dėl siūlių, esančių vidinėje kelnaičių pusėje.