Tėvai jį paliko iš karto po gimimo. Štai kuo jis tapo

Kai Jono Lancaster buvo tik 36 valandos, tėvai jo atsisakė ir atidavė įvaikinimui. Vaikas gimė su itin reta genetine liga, kuri vadinama Treacher Collins sindromas. Biologinė motina kai tik pamatė Jono, iš karto pasakė, kad jo neaugins.

Ši genetinė liga sutrikdo normalų veido fromavimąsi, todėl tai labai atsiliepia išvaizdai. Dar blogiau ko Jono galėjo tikėti, jog gydytojai prognozavo, kad vaikas nekalbės ir nevaikščios.

Kūdikio ateitis buvo pavojuje, bet moteris vardu Jeanne, slaugė jį kai jam tebuvo dvi savaitės, o galiausiai Jono įsivaikino, kai jam buvo 5 metai.

Nuo tada prabėgo 20 metų ir Jono dabar yra puikus jaunas vaikinas, kuris skleidžia taiką pasaulyje.

„Visą gyvenimą aš turėjau tikėti savimi, nes kiti žmonės į mane žiūrėjo su nepasitikėjimu. Turėjau jiems įrodyti, kad jie klysta!“

„Išmokau gyventi pozityviai ir tai labai padeda!“

Viena Jono mėgstamiausių vietų yra sporto salė. Ji jam leidžia išlieti visą savo energiją ir suteikia stiprybės judėti toliau.

Kai Jono buvo 25-eri, jis pabandė susisiekti su savo biologiniais tėvais. Įvaikinimo agentūra pranešė šią žinutę jiems, tačiau jie tik atsakė, kad jiems tai visai neįdomu ir tegul netrukdo tokiais klausimais.

Žinoma, kad tai vaikinui sukėlė skausmą, bet jis ant jų nepyksta ir rado jėgų judėti toliau.

Dabar Jono daug sportuoja, keliauja po pasaulį ir padeda vaikams, kurie kenčia nuo tokio pat sindromo kaip jis. Jis moko juos, kad jie turi susitaikyti su tuo, kad jie kitokie ir reikia nenustoti mylėti savęs!