Tėvai išsižadėjo savo vaiko nepraėjus nei 2 dienoms po jo gimimo, bet tai jo nesustabdė pasaulį paversti geresniu

Vaikinas jautiesi vis labiau vienišas. Tačiau slėpė tai nuo savo mamos. Jis nemėgo eiti į lauką, nusikirpdavo plaukus pats, kad tik nereiktų pažiūrėti į veidrodį.

Per 10 metų Džonas užsigrūdino ir išmoko būti pozityvesnis. Jam teko padirbėti bare, taip pat sporto klube. Jis įgavo daugiau pasitikėjimo savimi ir galiausiai susipažino su mergina, kuri neilgai trukus tapo jo mylimąja.

Džonas pasakoja, jog tai buvo pirmas kartas, kai jis galėjo būti savimi, visiškai toks, koks yra. Mergina neslėpė, jog iš pradžių atkreipė dėmesį į vaikino veidą, tačiau su laiku jo nebe sureikšmino. Santykiai buvo nuoširdūs ir klostėsi taip gerai, jog po 4 metų jie įsigijo namą.

Tiesa, kai vaikinui buvo 25-eri, jis bandė susisiekti su savo biologiniais tėvais, tačiau tėvai nenorėjo su juo kalbėtis ar turėti kokių nors ryšių.

Jis tik norėjo paklausti, dėl ko buvo paliktas toks mažas. Be to, galvojo, jog jiems palengvėtų, jeigu sužinotų, jog viskas susiklostė gerai ir vaikinas yra laimingas.

Tačiau, kad ir kaip buvo liūdna, vaikinas neleido, kad jį sužlugdytų liūdesys. „Niekas nežino, ką jie patyrė, kai susilaukė manęs. Jų dėka atsiradau šiame pasaulyje, nejaučiu jiems neapykantos“ – sakė Džonas.