Tėvai iš karto paliko šias trynukes, o dabar jų gyvenimas atrodo taip

Mergaitės su savo mama šiandien.

O štai kaip susiklostė gimusio šešetuko gyvenimas:

Janet ir Graham Walton ilgai svajojo susilaukti vaikų, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Pore netgi kreipėsi į vaisingumo kliniką, tačiau ir ten visi mėginimai buvo nesėkmingi.

Kai jau pora buvo praradusi visas viltis, Janet netikėtai pastojo. Aštuntą nėštumo savaitę atlikto tyrimo metu gydytojai pranešė naujieną: ji laukiasi šešių vaikų.

Porą ši naujiena tikrai šokiravo. Taip, jie tikrai norėjo susilaukti vaikų, tačiau ne tiek daug vienu metu.

Janet greitai buvo paguldyta į ligoninę, nes toks nėštumas kėlė pavojų ne tik vaikų, bet ir pačios mamos sveikatai.

1983 metų lapkričio 18 dieną, 31 nėštumo savaitę gimė Hannah, Ruth, Lucy, Kate, Jennie ir Sarah – tai buvo dar viena staigmena tėvams, mat pora buvo įsitikinusi, jog gausiame mažylių būryje tikrai bus bent vienas berniukas. Sausio mėnesį, mažylėms sustiprėjus, šeimyna buvo išleista į namus.

Pirmaisiais mažylių gyvenimo metais, pora pakeitė daugiau nei 10 000 sauskelnių. Pora viename interviu prisipažino, kad pirmaisiais metais praktiškai neturėjo laiko miegui. Jeigu vieni vaikai užmiega, tai kiti pradeda verkti ir taip viskas sukasi ratu.

Šiandien sesutėms jau 35-eri metai ir jos visos labai artimos. Hannah dirba pradinių klasių mokytoja ir turi kelis aukštuosius išsilavinimus. Kate dirba žmogiškųjų išteklių departamente. Lucy įsidarbino vietinėje oro linijų bendrovėje, o Jenny turi savo saldumynų parduotuvę. Ruth dirba skambučių centre, o Sarah pradžiugino savo tėvus ir jie tapo seneliais.

Kai jau visos dukros užaugintos, tėvai labai laimingi, kad turi tokią didelę šeimą.