Sunku patikėti kiek ši pora numetė kilogramų kartu

Pasirodo, jog stipri motyvacija gali daryti stebuklus. Lexi ir Danis ilgą laiką gyveno nekompleksuodami dėl savo išvaizdos, kol vieną dieną vienas kitam pasakė, jog metas pradėti keisti savo gyvenimo būdą. Pokyčiai, kuriuos jie padarė kartu, yra tiesiog neįtikėtini.

Nuotraukų sulyginimas: Anksčiau ir dabar.

Ši pora dabar daug mieliau ir kur kas dažniau fotografuojasi kartu. Po šitokių pokyčių jiems tai tarsi naujas gyvenimo lapas.

„Mes neturėjome nei jokio mitybos plano ar asmeninio trenerio, nesidarėme jokių operacijų. Viskas ką turėjome – tai vienas kitą“.

Pora, kuri susituokė 2015 metais, kartu suvartodavo po maždaug 8 tūkst. kalorijų per dieną. Kol atsisakė greito maisto ir pradėjo gamintis maistą namuose. Jie taip pat pradėjo lankytis sporto salėje 5-6 kartus per savaitę, taip pat lankė „Zumbos“ treniruotes. Per 12 mėnesių jie prarado pusę savo kūno svorio!

„Pasistenkite priversti save jaustis nepatogiai ir galų gale išstumkite save iš komforto zonos“ – štai ką pataria pora tiems, kurie rašo laiškus ir prašo įvairiausių patarimų, kaip pasiekti tokius rezultatus.

Tai filosofė Lexi Reed iš Terre Haute, Indianos.

Mergina su didžiuliu džiaugsmu demonstruoja, kokius rūbus ji nešiojo anksčiau.

Sunku patikėti – net 18 dydžių pokytis!