15 Stebinančių paslapčių, slypinčių už žinomiausių pasaulyje logotipų

Hyundai

Daugelis žmonių mano, kad Hyundai automobilių logotipas yra sukurtas pagal pirmąją pavadinimo raidę H, tačiau iš tikrųjų logotipas sumanytas atspindėti prekybininko ir pirkėjo rankos paspaudimą.

Adidas

 

„Adidas pavadinimas buvo sukurtas naudojant įkūrėjo vardą ir pavardę –  Adolf Dassler.  Kompanijos logotipas keitėsi su laiku, tačiau jame visada buvo trys juostelės. Šiandieniniame logotipo variante trys juostelės sukuria trikampio formą, simbolizuojančią kalną [sunkumų] , su kuriais susiduria kiekvienas sportininkas.

Apple

Rob Yanov, kompanijos dizaineris ilgai ieškojo originalios idėjos logotipui. Viskas išsisprendė galiausiai kai jis atsikando obuolio ir pagalvojo, kad žodis kąsnis ( angl. „bite“) skamba taip pat kaip ir komputerinis terminas – bitas (angl. „byte“)

Amazon

 

Iš pirmo žvilgsnio kompanijos „Amazon“ logotipas niekuo neišsiskiria, tačiau geltona strelytė, kuri primena šypsenėlę, iš tikrųjų simbolizuoja tai, kad internetiniame prekybos centre Amazon galite rasti viską „nuo A iki Z“.

Baskin Robbins

Populiaraus ledainių tinklo logotipas slepia užkoduotą žinutę – rožine spalva paryškinti skaičiai 3 ir 1 simbolizuoja 31 ledų skonį, kuriais jie prekiauja.