Šio berniuko Kalėdinis megztukas sukėlė tikrą skandalą mokykloje

Visa košė užvirė tada, kai viena mama pasidalino nuotrauka, kur jos vaikas su Kalėdiniu megztuku ir tai internautams nepraslydo pro akis. Ši nuotrauka susilaukė milijonų peržiūrų, o tai prisidėjo prie to, kad mokykloje kilo didelis skandalas.

Įdomu, ar iš tikrųjų mama nepastebėjo, kad su šiuo megztuku ne viskas gerai? O gal ji norėjo pasijuokti iš mokyklos mokytojų ir kitų mokinių? Bent jau dabar mama teigia, kad neįsižiūrėjo pilnai į vaiko Kalėdinį megztuką. Ji teigia, kad net tuo metu, kai fotografavo, nepastebėjo besišlapinančio Kalėdų senio su užrašu “Merry Christmas“.

Mokytojai sako, kad su tokia apranga vaikas tikrai neturėtų būti siunčiamas į mokyklą.

O kaip Jums visa tai atrodo? Ar išsiųstumėt savo vaiką su tokiu megztuku? 😀

Taip pat norime papasakoti apie vaikiną kuris išdidžiai nešiojo marškinėlius, nesuprasdamas kas ant jų parašyta

Visada atidžiai apžiūrėkite dovanas, net jeigu jas dovanoja mylimieji. O tai svarbu daryti, jeigu užrašyta kita kalba…

Šis vaikinas iš Kembridžo, vienu metu susitikinėjo su mergina iš Indijos. Išsiskyrimo metu, indė mergina savo jau buvusiam vaikinui padovanojo marškinėlius su užrašu Hindi kalba. Ji paaiškino, kad ant jų parašyta “aš vis dar tave myliu“. Jis labai išdidžiai nešiojo šią dovaną, kol Twitter tinkle nebuvo labai išjuoktas. Vienas Indijos studentas pasidalino šia nuotrauka ir paaiškino ką šis užrašas iš tiesų reiškia. O pasirodo jis reiškia “Sesers d*lkintojas“.