Siaubingos nuotraukos už kurių slybi dar baisesnė istorija

Šios nuotraukos iš pažiūros ir taip jau yra baisios, tačiau kai sužinai už jų slypinčią istoriją, pasidaro visai nejauku…

Pirmoji nuotrauka – iš esmės siaubinga, tačiau faktas, kad ši porelė stovi prie prekystalio su tikromis žmonių galvomis ir kūno dalimis šiurpina dar labiau. Kraupiausia yra tai, kad tai yra jų vaikų kūnai, kuriuos jie patys užmušė didžiojo bado metu, Rusijoje, 1920-aisiais.

Nuotraukoje kairėje ir dešinėje – ta pati moteris, tik dešinėje pavaizduotas jos lavonas. Štai kaip ji atrodė po mirties, dėl kurios jos gydytojas bei meilužis negalėjo atsigauti, todėl pavogė jos palaikus ir padarė iš jos mumiją. Šu mylimosios mumija, su kuria jis net lytiškai santykiavo, vyriškis buvo pagautas tik po septynerių metų. Deja, dėl senaties termino jis taip ir nebuvo nuteistas. Po poros metų vyriškis mirė, o rastas buvo savo „mylimosios’ glėbyje…

Iš pažiūros žemiau esanti nekalta nuotrauka nieko neišduoda, tačiau tikroji istorija yra kraupoka… Iš karto po nuotraukos padarymo vyriškis centre nužudė šalia esančius kolegas tuo pačiu kardu, kuriuo jis puikuojasi nuotraukoje.

Ši nuotrauka jau nebe iš badaujančios Rusijos glūdumos, o iš Amerikos. Iš gėdos besislepianti motina parduoda savo keturis vaikus tam, kad galėtų auginti savo naujagimį su nauju vyru. Kaip bebūtų gaila, vaikai buvo išparduoti fermeriams, kurie su jais elgėsi ne ką geriau nei su vergais… Praėjus dešimtmečiams šie vaikai sugebėjo susitikti ir papasakoti pasauliui savo istoriją…

Šioje nuotraukoje pavaizduotai mergaitei buvo belikę gyventi vos pora minučių. Nelaimė atsitiko po vulkano išsiveržimo Kolumbijoje, po kurio susidarė milžiniškos purvo nuošliaužos, dėl kurių ši mergaitė ir buvo įstrigusi griuvėsiuose. Pagalba jai atvyko deja per vėlai…

Ši nuotrauka rodo sugniuždytos motinos ašaras po to, kai jos abu vaikus narai ištraukė iš vandens nuskendusius. Šito tikrai ši šeima nesitikėjo, kai išsiruošė ramiam piknikui prie ežero…

Iš pirmo žvilgsnio ši nuotrauka atrodo niekuo neišsiskirianti, kol nepastebime šiurpaus dalyko, į kurį žiūri susirūpinęs afrikietis… Šalia jo guli jo dukters palaikų likučiai, kurie liko po to, kai ji buvo nužudyta ir suvalgyta šio vyro prižiūrėtojų. Tai buvo bausmė vergui už tai, kad jis kaučiuko plantacijoje neatliko savo darbo normos…

Šioje nuotraukoje įamžinta akimirka, kai vokiečių fašistai nužudo paskutinį žydą iš 28 000 , kurie tuo metu buvo nušauti Vinicos mieste, Ukrainoje.

Ši išsigandusi moteris nėra aktorė iš kokio nors seno siaubo filmo. Fotografu apsimetinėjęs žudikas psichopatas suviliodavo gražias merginas pažadėdamas joms modelio karjerą, jas pasikviesdavo pas save, žagino, kankino bei galiausiai žudė. Šios nuotraukos buvo rastos po šio psichopato sulaikymo.

Iš pirmo žvilgsnio sunkoka įžiūrėti, kas mėtosi aplink šį pastatą. Tik po akimirkos galime jau suprasti, kad ten – žmonių kūnai. 1978 metų lapkritį įvyko masinė savižudybė, organizuojama sektos, nusinešusi 918 fanatikų gyvybes.

Šis kraupus siaubūnas – serijinis žudikas, kuris ilgus metus siaubė nedidelį miestelį JAV. Šis psichopatas naktimis pagrobdavo vaikus ir juos žudydavo, taip atiduodamas auką šėtonui, kuris esą buvo jo valdovas. Po dešimties metų jis buvo pagautas ir, visų nuostabai, tai buvo vienas iš miestelio gyventojų, kuris dienos metu buvo labai mandagus bei draugiškas.

Štai kaip atrodė moteris, užrakinta savo šeimos namuose ir kankinta iki išsekimo net 25 metus. Viskas įvyko dėl to, kad būdama dar mergina, nuotraukos herojė įsimylėjo vyrą, kuris nepatiko jos mamai. Dėl to, kad ji nepakluso motinos valiai,  dukra buvo užrakinta namuose ir neišleista iki tol, kol policininkai neįsiveržė į jų namus kilus įtarimams.

Ši nuotrauka iš pažiūros nėra baisi, iki tol, kol nesužinome, kad mergaitė esanti joje yra ką tik išleista iš fašistinės koncentracijos stovyklos. Tą dieną jos buvo paprašyta nupiešti savo namus – nuo patirtų traumų būnant nelaisvėje, jos protas tegalėjo perduoti tik bereikšmes tepliones.

Ši nuotrauka buvo padaryta požeminiuose urvuose – katakombuose po to, kai buvo rastas kūnas ilgai ieškoto berniuko, kuris dingo draugų kompanijai švenčiant naujuosius požemiuose.