Siaubingos nuotraukos, kurios buvo užfiksuotos keli momentai prieš mirtį

Žmonės šiose nuotraukose tikrai nenujautė, kad jiems liko nebedaug gyventi… Štai tokios šių nuotraukų istorijos.

Vienas 22 metų indas nusprendė įlipti pas tigrą į narvą. Po 15 minučių jis jau buvo tigro pilve…

Anna Faber nusiuntė šią asmenukę savo vaikinui. Po kelių minučių ji buvo pagrobta ir nužudyta, o jos kūnas rastas po dviejų savaičių.

2004 Gruodžio 26-ąją, vienas didžiausių šių laiku cunamių smogė Tailando pakrantėms. Ši stichinė nelaimė pareikalavo net 230 000 aukų.

Viena iš žuvusiųjų buvo britė Deborah Garlick. Mergina ilsėjosi pietuose ir ramiai šventė Kalėdas su savo vaikinu. Deborah tėvams liko tik vienas prisiminimas – paskutinė nuotrauka iš merginos fotoaparato.

Brazilas Ayrton Senna buvo vienas geriausių F-1 lenktynininkų. Deja, bet sportininkas sėkmingai neužbaigė savo karjeros. Ayrton žuvo žiaurioje avarijoje per San Marino Grand Prix. Nuotrauka padaryta prieš pat lenktynes.

Šioje nespalvotoje nuotraukoje matome daug besišypsančių žmonių. Tai dailiojo čiuožimo komanda, kuri ruošėsi skrydžiui iš Niujorko į Briuselį.

Lėktuvas sudužo besileidžiant oro uoste, o niekas iš 72 keleivių neišgyveno. Dėl gedulo, čempionatas nebuvo surengtas.

Niujorko gyventoja Moira Smith dirbo policijoje. Per Rugsėjo 11-os tragediją ji buvo viena pirmųjų, kuri atsidūrė nelaimės vietoje. Moteris puolė gelbėti kitus, bet neišgelbėjo savęs… Moira žuvo, kai griuvo antrasis bokštas. Šią nuotrauką padarė vienas iš žurnalistų.

Septyniolimetis Carter Christensen tiesiog dievino alpinizmą. Vaikinas treniravosi Kolorado kalnuose ir nesilaikė visų saugumo taisyklių. Kelios minutės po šios asmenukės, vaikinas nukrito iš 30 metrų aukščio ant uolų. Carter mirė iš karto, o telefone buvo rasta ši nuotrauka.

22 metų Hilda Clayton buvo kariuomenės fotografė. Tragedijos dieną ji atvyko į karių treniruotę, kad padarytų keletą nuotraukų.

Viena jos nuotrauka išpopuliarėjo visame pasaulyje, tačiau Hilda nebegyva. Netikėtas sprogimas pražudė keturis kariškius ir fotografę. Visgi kelio akimirkos prieš mirtį, Hilda sugebėjo užfiksuoti lemtingą sprogimą.