Siaubinga serijinė žudikė iš Italijos, kuri iš aukų kūnų darydavo muilą ir pyragaičius

Sakoma, kad Italijos vyrai neskuba vesti, nes jų motinos labai nerimauja dėl jų. Gal tai tik stereotipas, tačiau moteris, apie kurią kalbėsime šiandien, tai tik patvirtina. Tiesa, ji turėjo labai iškrypusias idėjas, kaip apsaugoti savo vaiką.

Leonarda Cianciulli

Leonarda Cianciulli į kitą pasaulį pasiuntė visiškai nekaltas moteris, nes manė, kad tai padės apsaugoti jos sūnų nuo armijos. Dar baisiau yra tai, kad ji iš aukų kūnų darydavo muilą ir pyragaičius.

Ateities žudikės vaikystę sunku būtų pavadinti laiminga. Jos mama buvo išprievartauta ir taip 1894 metais gimė Leonarda. Ji dar paauglystėje bandė kelis kartus nusižudyti…

Kai Leonardai buvo 20, ji ištekėjo už Raffaele Pansardi. Vėliau moteris pasakojo, kad jos motina prakeikė šią santuoką, nes dukros pasirinktas vyras nebuvo pasiturintis žmogus.

Vos prabėgus keliems santuokos metams, Leonardos vyras buvo pasodintas į kalėjimą dėl sukčiavimo. Lyg to būtų maža, po trijų metų žemės drebėjimas sunaikino jų namus. Turbūt ši santuoka tikrai buvo prakeikta… Vėliau šeima persikėlė į Correggio, kur Cianciulli atidarė mažą parduotuvėlę ir įgijo malonios ir mylinčios mamos reputaciją.

Santuokos metu Leonarda buvo net 17 kartų nėščia. Tris kartus viskas baigėsi persileidimais, o 10 vaikų mirė dar kūdikystėje.

Vėliau būrėjas Leonardai pasakė, kad dešinėje jos rankoje mato kalėjimą, o kairėje psichiatrinę ligoninę. Po daugelio metų paaiškėjo, kad šie žodžiai buvo pranašiški.

Visas siaubas prasidėjo 1939-ais metais. Vyriausiam ir mylimiausiam sūnui Giuseppe Pansardi reikėjo keliauti į armiją, tačiau moteris bet kokia kaina stengėsi nuo to apsaugoti. Sunkiai suprantama, tačiau ji nusprendė, kad tai reikalauja žmonių aukų.

Kaimynai sakydavo, kad Leonarda buvo puiki pašnekovė ir labai gerbiama tarp kaimynų. Ne viena moteris eidavo pas ją patarimo, o trims kaimynėms tai kainavo gyvybę.

Viskas prasidėjo su moterimi, vardu Faustina Setti. Ji buvo sena tarnaitė ir atėjo paprašyti Leonardos pagalbos, kad padėtų susirasti jai vyrą. Cianciulli pasakė Faustinai, kad laimę ji ras visiškai kitame mieste. Tiesa prieš išvažiuojant, ji pasakė tarnaitei, kad įspėtų visus savo artimuosius, bei draugus, jog išsikrausto ir jai viskas gerai.

Už paslaugas žudikė paprašė 30 000 lirų, tai buvo beveik visi pinigai ką Setti turėjo. Išvykimo dieną Faustina atėjo pas Leonardą atsisveikinti. Moteris buvo pavaišinta vynu, kuris buvo sumaišytas su kažkokiais vaistais.

Po to auka buvo nužudyta ir sukapota į gabalėlius. Žudikė visą kraują susipylė į dubenį.

Vėliau, kai žudikė jau sėdėjo kalėjime, papasakojo žiaurias detales apie savo aukas. Faustinos kūno dalys buvo sumaišytos su kaustine soda ir padarytas muilas.

Kyla klausimas ką ji darė su krauju? Palaukė kol jis sutirštės, įdėjo miltų, šokolado, kitų ingredientų ir iškepė pyragaičius. Ji valgė juos pati ir vaišindavo kaimynus.

Clementina Soavi turėjo tokį pat likimą. Leonarda moteriai pasakė, kad ji ras darbą Pjačenco mokykloje. Moteris, kaip ir jos pirmtakė, informavo artimuosius apie savo išvykimą ir atėjo paskutinei vyno taurei pas kaimynę. Vėliau ji virto muilu ir pyragaičiais.

Paskutinė auka buvo Virginia Cacioppo. Buvusi operos solistė tariamai gavo darbą būtent pagal jos specialybę.

Vėliau Leonarda apie Virginia sakė, kad ji buvo ypatingai saldi, nes pyragaičiai buvo labai skanūs.

Cianciulli jautėsi labai saugi, nes tobulai naikindavo savo įkalčius, tačiau paskutinės aukos dukra buvo labai smalsi ir nepatikėjo netikru mamos darbo pasiūlymu. Mergina matė, kad Cacioppo prieš išvykstant užėjo į žudikės namus ir apie tai papasakojo policijai.