Siaubą keliančios nuotraukos su dar baisesne už jų slypinčia istorija

Šioje nuotraukoje įamžinta akimirka, kai vokiečių fašistai nužudo paskutinį žydą iš 28 000 , kurie tuo metu buvo nušauti Vinicos mieste, Ukrainoje.

Ši išsigandusi moteris nėra aktorė iš kokio nors seno siaubo filmo. Fotografu apsimetinėjęs žudikas psichopatas suviliodavo gražias merginas pažadėdamas joms modelio karjerą, jas pasikviesdavo pas save, žagino, kankino bei galiausiai žudė. Šios nuotraukos buvo rastos po šio psichopato sulaikymo.

Iš pirmo žvilgsnio sunkoka įžiūrėti, kas mėtosi aplink šį pastatą. Tik po akimirkos galime jau suprasti, kad ten – žmonių kūnai. 1978 metų lapkritį įvyko masinė savižudybė, organizuojama sektos, nusinešusi 918 fanatikų gyvybes.

Šis kraupus siaubūnas – serijinis žudikas, kuris ilgus metus siaubė nedidelį miestelį JAV. Šis psichopatas naktimis pagrobdavo vaikus ir juos žudydavo, taip atiduodamas auką šėtonui, kuris esą buvo jo valdovas. Po dešimties metų jis buvo pagautas ir, visų nuostabai, tai buvo vienas iš miestelio gyventojų, kuris dienos metu buvo labai mandagus bei draugiškas.

Štai kaip atrodė moteris, užrakinta savo šeimos namuose ir kankinta iki išsekimo net 25 metus. Viskas įvyko dėl to, kad būdama dar mergina, nuotraukos herojė įsimylėjo vyrą, kuris nepatiko jos mamai. Dėl to, kad ji nepakluso motinos valiai,  dukra buvo užrakinta namuose ir neišleista iki tol, kol policininkai neįsiveržė į jų namus kilus įtarimams.

Ši nuotrauka iš pažiūros nėra baisi, iki tol, kol nesužinome, kad mergaitė esanti joje yra ką tik išleista iš fašistinės koncentracijos stovyklos. Tą dieną jos buvo paprašyta nupiešti savo namus – nuo patirtų traumų būnant nelaisvėje, jos protas tegalėjo perduoti tik bereikšmes tepliones.

Ši nuotrauka buvo padaryta požeminiuose urvuose – katakombuose po to, kai buvo rastas kūnas ilgai ieškoto berniuko, kuris dingo draugų kompanijai švenčiant naujuosius požemiuose.