Ši panelė nuėjo į prekybos centrą ir sutiko merginą, kuri jai atėmė žadą

Turbūt daugelis Jūsų vaikystėje svajojo turėti savo dvynį brolį ar sesę, kad galėtum mulkinti kitus žmones. Deja retam, kuriam toks dalykas nutinka…

Kaip manote, ar pasaulyje mes turime savo vaikšiojančias kopijas? Nors galbūt tuo sunku patikėti, tačiau ši mergina įrodė, kad mūsų kopijos tikrai gali egzistuoti.

Susipažinkite su 18-mete Santana Gutierrez iš Las Vegaso.

Kai mergina lankėsi Kalifornijoje, jai nutiko neįtikėtinas dalykas. Bevaikščiodama po vietinį prekybos centrą, ji sutiko visišką savo dvynę. Jaunos merginos panašios kaip du vandens lašai.

Galbūt ligoninėje įvyko kokia klaida ir dvynės buvo išskirtos? Paaiškėjo, kad merginos giminiškai visiškai nesusijusios ir jas sieja tik vienoda išvaizda.

Santana nusifotografavo su savo dvyne ir įdėjo nuotrauką į Twitter. Ši iš karto išpopuliarėjo.

Atrodytų, kad tai jau ir istorijos pabaiga, tačiau tada žmonės pradėjo dalintis merginų nuotraukomis, kurios taip pat be galo panašios į Santaną.

Internautai pradėjo šmaikštauti, kad merginos tėvai tikrai daug ką slepia nuo savo dukros. Visgi visos merginos dvynės tikrai nesieja jokiais giminystės ryšiais su Santana.

Į merginą panašios net aktorės Samantha Boscarino

Auli Cravalho

Taip pat norime Jums parodyti ir kitus žmones, kurie visiškai netyčia sutiko savo kopijas ir jų nesieja jokie giminystės ryšiai 🙂