Šeima, dėl vieno Facebook įrašo, prarado viską

Viena šeima iš Jungtinės Karalystės nusprendė pakeisti savo gyvenamąją vietą. Jie susirado būstą arčiau vyro darbo vietos, todėl reikėjo susirasti būdą kaip persikraustyti greitai, patogiai ir be jokių problemų ar rūpesčių. Taigi jie pradėjo ieškoti perkraustymo kompanijos tiesiog socialiniame tinkle Facebook.

Jie tiesiog parašė, kad ieško patyrusios daiktų pervežimo kompanijos ir labai greitai tokia kompanija buvo rasta. Šios kompanijos savininkas buvo Lee Green, o jų Facebook puslapis bei internetinė svetainė atrodė tiesiog nepriekaištingai. Šeima net gi paskambino Lee Green, pasikalbėjo su juo ir nusprendė užsakyti paslaugas.

Perkraustymo diena atėjo ir kompanijos darbuotojai atvyko pažadėtu laiku.

Darbuotojai viską supakavo per 45 minutes, daiktus sudėjo į sunkvežimį. Paklausus kodėl jie taip skuba, atsakė, kad turi labai daug užsakymų ir svarbi kiekviena minutė. Sunkvežimis išvažiavo. Visgi kai nurodytu adresu jie nepasirodė prabėgus kelioms valandoms, pasidarė aišku, jog jie nuvažiavo tikrai ne į tą pusę… Pradėjus gilintis, pasidarė aišku, kad nėra tokio žmogaus kaip Lee Green ir nėra jokios pervežėjų kompanijos. Tai tiesiog sukčiai, kurie prisidengė pervežimo kompanija.

Štai kaip per mažiau nei valandą šeima neteko visko ką turėjo. Taip internetas gali būti labai žiauri vieta ir jame nereikėtų pasitikėti visais iš eilės.

Po to kai šeimos istorija buvo paskelbta internete, žmonės nusprendė padėti nelaimingai šeimai. Jie yra labai dėkingi visiems šiems žmonėms, tačiau negali sau atleisti, kaip taip bukai prarado visą savo turtą. Ypač apgailestaujama dėl vestuvinių žiedų praradimo, tačiau tai bus pamoka, kurią atsimins visą gyvenimą.