Prietaisas, kurį pamačius viešajame tualete, reikia skambinti policijai

Prekyboje vis atsiranda prietaisai, kurie būna panaudojami nusikalstamiems tikslams šnipinėjant kito žmogaus privatumą.

Dabar mes norime pateikti vieną baisų pavyzdį. Kiekvienas mylime miniatiūrines kameras savo išmaniuosiuose telefonuose, tačiau kas, jeigu tokios kameros yra paslepiamos viešuosuose tualetuose, viešbučių numeriuose ar persirengimo kambariuose, kad fotografuoti žmones? Nepatikėsite, tačiau dabar tai labai populiarus dalykas: pakabinti tokius fotoaparatus viešbučiuose ir viešose erdvėse. Fotografuojami pikantiški vaizdai, kurie vėliau parduodami internete. Uždarbis iš jų yra nemažas, nes tai nesurežisuota, o visokių iškrypėlių yra pilna. Blogiausias dalykas yra tai, kad kameros su pakabomis yra plačiai parduodamos ir jas gali įsigyti bet koks nusikaltėlis.

Tokia pakaba gali būti pakabinta praktiškai bet kur. Fotoaparatas yra įjungiamas rankiniu būdu arba su judesio davikliu – kažkas įėjo į kabiną ir ji nepastebimai įsijungia. Internete šių prietaisų kaina siekia apie 20 eurų. Niekas net neįtaria kas yra paslėpta šiame kabliukyje… Be nutraukimo jis gali įrašyti 120 min.

Šis kablys niekuo nesiskiria nuo įprastų, kuriuos galima nusipirkti įvairiose parduotuvėse. Kol kas paslėpti kabliukai būna tik balti ir juodi.

Ir kas blogiausia, kad bevielės kameros gali būti aktyvuotos nuotoliniu būdu.

Pardavėjai tikina, kad tai puikus prietaisas jūsų namams ar darbovietei.

Visgi reikia būti atsargiam ir jeigu pamatėte tai – skambinkite policijai.

Taip pat norime papasakoti apie naują būdą, kuriuo vagys naudojasi vogiant automobilius

Užsienio policija nori įspėti, kad atsirado naujas būdas, kurį pasitelkia vagys, kad pavogtų žmogaus automobilį.

Galvojate, kad vagys naudoja tik pačias naujausias technologijas, kad padaryti šį nusikaltimą? Jūs esate visiškai neteisus. Jam užtenka tik vieno plastikinio butelio, kad greitai pavogtų automobilį. Nustebino? Norime pateikti įdomią informaciją.

Kaip policija aiškina, vagis paprasčiausiai įspraudžia butelį tarp automobilio rato ir arkos.

Kai vairuotojas užveda automobilį pradeda judėti, jis pradeda girdėti labai keistus garsus, kuriuos sukelia butelis, kurį spaudžia automobilio ratas.

Štai taip vagis ir pasinaudoja šiuo momentu. Kol jūs išlipate apžiūrėti automobilį, kas kelia šiuos keistus garsus, vagis įlipa į vidų ir pavogia automobilį.

Policija labai rekomenduoja prieš sėdant į automobilį aptikrinti jį ar nėra jokių pašalinių daiktų.

Pareigūnai taip pat perspėja, kad per Kalėdinį laikotarpį vagys ypač suaktyvėja ir turėtume būti labai atsargūs.

Tačiau tai nėra vienintelė gudrybė, kurią pasitelkia vagys, kad išvilioti automobilio savininką iš jo transporto priemonės.

Dar vienas būdas yra pritvirtint skardines prie buferio, kurios taip pat sukelia keistus garsus. Vis gi sakoma, kad šis triukas jau pasenęs ir žmonės jį perpratę.

Taip pat, jeigu Jums iš gretima važiuojančio automobilio rodo, kad kažkas ne taip su Jūsų automobiliu, būkite atsargūs. Tai gali būti ne tik vairuotojas norintis padėti, bet ir vagis.

Norint išvengti tokių situacijų, geriausia automobilius laikyti saugomose ir filmuojamose aikštelėse, o jeigu išlipate iš automobilio, visada su savimi pasiimkite raktelius. Net jei tas išlipimas bus labai trumpas.

Pasidalinkite šia informacija ir įspėkite savo draugus-vairuotojus.