Prieš tris metus ji buvo garsus modelis, tačiau dabar elgetauja gatvėje

David Atkins

Žinomas komikas labai mėgo slėpti mokesčius nuo valsybės ir aišku viskas prieš jį vistiek atsisuko. 2009 metais jis privalėjo sumokėti 2,5 mln. JAV dolerių Kalifornijos valstijai ir teko skelbti bankrotą. Kai atsistatė ant kojų, David Atkins ir vėl grįžo prie savo nešvarių darbelių su mokesčiais ir tada teko sumokėti jau 8 mln. JAV dolerių ir taip dar kartą bankrutuoti.

Lindsay Lohan

Nuo ankstyvo amžiaus su užpuolusia didele šlove, aktorė taip ir nesugebėjo susidoroti. Daugybė skandalų, problemos su narkotikais – aktorės vizitinė kortelė. Beje valstybė pareikalavo sumokėti ketvirtį milijono dolerių mokesčių, tada Lindsay teko skelbti bankrotą (2012 metais). Visai neseniai ji pardavė savo senus drabužius už 14 tūkst. dolerių, tam, kad nebūta išmesta iš gyvenamosios vietos.

Scott Storch

Garsus muzikos įrašų prodiuseris dirbo su tokiomis žvaižgdėmis kaip Beyonce ar Pink. Tačiau dėl problemų su narkotikais, jis išleido 30 mln. JAV dolerių per pusę metų! Automobilio vagystė ir kitos problemos privertė prodiuserį skelbti bankrotą.

Courtney Love

Finansinės problemos dainininkei atsirado dėl problemų su narotikais. Po Kurt Cobain mirties Courtney taip įniko į narkotikus, kad tai ją privedė prie bankroto. Daininkė turėjo išparduoti visą savo turtą, kad tik gražintų skolas. Dabar ji yra visiška varguolė.

Wesley Snipes

Filmo „Ašmenys“ žvaigždės karjera kilo nenumaldomu greičiu, bet viskas apsivertė akimirksniu. 2006 metais jis buvo pripažintas kaltu, jog nemokėjo mokesčių. Aktorius turėjo praleisti tris metus kalėjime ir sumokėti 12 mln. JAV dolerių. Dabar aktorius jau laisvas ir tikrai neslepia savo pajamų.

Meat Loaf

Finansinės aferos populiariam muzikantuis tikrai pakišo koją. Dėl konflikto su buvusiu partneriu, jis buvo išskųstas dėl vengimo mokėti mokesčius ir dėl šios priežasties jam teko skelbti bankrotą.

Toni Braxton

Per savo karjerą atlikėja pardavė daugiau nei 41 mln. albumo kopijų, kas leido jai susikrauti nemažus turtus. Tačiau kaip įprasta žvaigždėms, ji pinigus leido neprotingai ir nepagalvojo, kad kai žvaigždė ims blėsti, jai jų pradės trūkti. Buvo dar bandymas kurti šeimos realybės šou „Braxtonai“, bet jis nesusilaukė jokio susidomėjimo ir teko skelbti bankrotą.

Gary Busey

Holivude Gary taip ir negavo kažkokių tai įspūdingų vaidmenų, bet reklamuodavosi daug reklamų ir gaudavo geras pajamas. Liūto dalį pinigų suėdė jo priklausomybė narkotikams. Vėliau aktorius apsvaigęs patekos į sunkią avariją su motociklu, kuri rimtai pakenkė jo smegenims. Atrodo lyg problemų užtektinai, bet aktoriui buvo diagnozuotas vėžys… Aktorius taip ir liko su krūva neapmokėtų gydymo sąskaitų ir vienintelė išeitis buvo skelbti bankrotą.

Nicolas Cage

Talentingas aktorius sugriovė savo karjerą dėl priklausomybės. Tiesa ta priklausomybė nėra dažna Holivude – alkoholio priklausomybė. Kadangi aktorius buvo amžinai išgėręs, jis švaistė savo pinigus į visas puses. To pasekoje 2011 metais, Nicolas Cage skolos sudarė 27 mln. JAV dolerių. Po 12 metų santuokos, nepasikentusi žmona jį paliko, o aktorius dėl blogos savo reputacijos taip ir negauna vaidmenų. Ar jis išlips iš šių problemų? Sunku pasakyti.