Prieš tris metus ji buvo garsus modelis, tačiau dabar elgetauja gatvėje

Loni pabėgdama tuo pačiu atsisakė gydymo nuo narkotikų, kuris kainuoja 90 tūkstančių dolerių.

O dabar greičiausiai vėl kažkur trinasi gatvėse…

Šios žvaigždės taip pat nesusitvarkė su savo populiarumu ir ištaškė visus uždirbtus pinigus

Pamela Anderson

Atrodo visai neseniai seksualiausia blondinė turėjo įvairiausių vaidmenų serialuose ir filmuose. Pinigai plaukė laisvai, bet Pamela visada mėgo itin prabangų gyvenimą. Ji niekaip nesugebėjo suvaldyti savo išlaidų. Kalbama, kad ji išleido milijonus savo plastinėms operacijoms ir namams. Deja tas grožis vis blėso, o vaidmenų tuo pačiu mažėjo. Moteris buvo priversta bankrutuoti ir parduoti savo mylimą namą ir taip pat dar likti skolinga nesumokėtų mokesčių valstybei. Kaip ji išsisuks? Tik vienas Dievas žino.

Gary Dourdan

Serialo CSI Kriminalistai žvaigždė taip ir nesugebėjo susidoroti su jį užklupusia šlove. 2008 metais jis buvo suimtas už narkotikų laikymą, 2011 metais būdamas apsvaigęs sudaužė automobilį, o galiausiai ir žiauriai sumušė savo mergina. Žinoma, kad su tokiu problematišku aktoriu niekas nenorėjo turėti reikalų, todėl neliko nieko kito kaip 2012 metais paskelbti save bankrutavusiu.

Brendan Fraser

Savo karjeros pike „Džiunglių Džordžas“ uždirbo tkrai fantastinius pinigus. Visgi asmeninis gyvenimas jam kainavo itin prabangiai… Po skyrybų su žmona, ji prisiteisė net 75 tūkst. dolerių vaiko išlaikymui. 2013 metais Brendonas prašė teismo sumažinti alimentų dydį, teigdamas, jog 900 tūkst. per metus jam yra per didelė suma, tačiau žmona padavė dokumentus kur aktorius bando nuslėpti savo turtą. Šioje istorijoje taip ir nėra padėtas taškas, bet aišku tai, kad aktoriui nustatyta alimentų suma yra tolygi visam jo honorarui šiuo metu.

MC Hammer

Hip-Hopo žvaigždė uždirbo tikrai daug, bet išleido dar daugiau… Prabangūs automobiliai, privatūs lėktuviai ir kitos brangenybės vedė jį į bankrotą. Be to MC Hammer nusprendė pasistatyti 30 mln. JAV dolerių vertės namą su boulingo takeliais, 17 automobilio ir net nuosavu beisbolo aikštynu. To pasekoje, 1996 metais teko skelbti bankrotą. Tuo metu skolos jau siekė apie 14 mln. dolerių.

Kim Basinger

Taip, net ir Oskarų laimėtojai bankrutuoja! Aktorė bandė investuoti į Gruzijos miestą ir sukurti ten populiarų miestą turistams. Deja visi planai žlugo ir teko paskelbti bankrotą.

Francis Ford Coppola

Šis puikus režisierius niekada nemokėjo valdyti savo finansų. Jis bankrutavo net tris kartus!!! Paskutinį kartą tai įvyko 1985 metai, kai jis daug investavo į filmą „From the bottom of my heart“. Filmas nesusilaukė populiarumo ir vienintelė išeitis buvo bankrotas.