Prieš 24 metus Aishwarya Rai buvo pripažinta gražiausia pasaulyje, tačiau ir dabar atrodo tobulai

Po vaiko gimimo, moterys yra linkę priaugti svorio. Tai labai sunku žinomoms moterims, kurioms reikia dažnai rodytis viešumoje. Ypatingai, kai prieš vaiko gimimą, tavo figūra buvo nepriekaištinga.

Aishwarya Rai gimė įprastoje indų šeimoje. Po Aishwarya gimimo šeima persikėlė į Mumbajų, kur mergina praleido visą savo vaikystę.

Mokykloje ji buvo puiki mokinė, taip pat mėgo šokius ir klasikinę muziką. Ji buvo labai bendraujanti mergina, taip pat labai graži ir buvo mylima klasiokų tarpe.

Po mokyklos ji įstojo į universitetą, kur mokėsi architektūros. Po to, kai įgijo aukštąjį išsilavinimą, mergina pradėjo dirbti su modelių agentūromis.

1994-ais merginos gyvenimas staiga apsivertė. Ji tapo Miss Pasaulis nugalėtoja.

Po tokios sėkmės, mergina sulaukė daugybė pasiūlymų filmuotis reklamose ir kino filmuose. Aishwarya tapo Pepsi veidu Indijoje, taip pat dirbo su Dior ir Chanel, pasirodė ant Vogue žurnalo viršelio.

1997-ais mergina nusifilmavo filme “Iruvar“, tačiau jis susilaukė daug kritikos ir buvo nepopuliarus.

2002-ais Aishwarya Rai nusifilamvo meilės dramoje “Devdas“. Jis tapo visų laikų populiariausiu Bolivudo filmu, kuris mušė visus rekordus Indijoje ir Amerikoje.

“Devdas“ buvo pirmasis Bolivudo filmas, kuris buvo parodytas per Kanų festivalį.

Po to, kai susilaukė pasaulinės šlovės, Rai nusprendė debiutuoti Holivude. 2004-ais metais, ji pirmą kartą nusifilmavo anglakalbiame filme “Nuotaka ir prietarai“.