Prieš 17 metų šeima Rusijoje laimėjo daug pinigų, tačiau tai atnešė tik nelaimę

2001-ais metais viena šeima Rusijoje nusipirko loterijos bilietą ir tai kardinaliai pakeitė jų gyvenimą. Siūlome paskaityti, kaip jie susidorojo su dideliu laimėjimu.

“Bingo šou“ loterijoje žaidusi šeima laimėjo daugiau nei 25 milijonus rublių. Tuo metu tai buvo įspūdingi pinigai.

Šeima, kuri su dviem vaikais gyveno sename bute, dar niekada nebuvo mačiusi tokių pinigų. Todėl nuspręsta kaip reikiant atšvęsti tokį laimėjimą!

Šventimas greitai nesustojo ir laimingieji neišsiblaivė net kelis metus. Per tą laiką pinigai buvo taškomi į visas puses. Neatsisakant finansiškai padėti ir giminaičiams.

Po kelių metų pinigų taškymo, šeima nusprendė išleisti pinigų protingiau: nusipirko 115 kv. m. apartamentus prestižiniame rajone, kiekvienam sūnui po butą ir kelis automobilius. Šeima persikėlė į geriausią rajoną mieste.

Tiesa, elitiniais apartamentai išliko tik kurį laiką. Be tinkamos priežiūros ir valymo, jie greitai susidėvėjo, o šeimos šventės tęsėsi toliau.

Pasak kaimynų, šiukšlės nebūdavo išnešamos net ne savaitėmis, o mėnesiais.

Nuo prabangių gėrimų sugrįžta prie degtinės, miegama ant purvinų čiužinių, o nuorūkos metamos tiesiog ant buto grindų. Tokie veiksmai privedė prie gaisro…

Šeima pasakojo, kad kai turi pinigų, tai visi pasidaro draugais. Kai jų nebeturi, niekam ir nebereikalingas.

Prabėgus penkiems metams po laimėjimo, moters gyvenimas baigėsi tragiškai. Ji nepasitikėjo gydytojais, o tai privedė prie mirties.

Taip dabar atrodo, kadaise buvusio prabangaus, buto durys. Šeimos sūnūs persikėlė į atokesnį rajoną, o savo butus išnuomojo. Abu vaikinai metė studijas, beveik su niekuo nebendrauja ir yra priklausomi nuo kompiuterinių žaidimų.

O štai šis vyras išsvaistė laimėtus 10 milijonų £ ir dabar dirba šiukšlininku

19-mečio Michael Carroll gyvenimas apsivertė aukštyn kojom, kai šis Jungtinės Karalystės loterijoje laimėjo 10 milijonų svarų sterlingų. Šie pinigai kaip reikiant apsuko galvą jaunuoliui…