Prieš 13 metų šis milijonierius buvo benamis narkomanas

Vyro pinigai greitai tirpo, nebegalėjo susimokėti mokesčių už būstą, todėl buvo išspirtas į gatvę. Tik porą metų praėjo, o tu iš verslininko tampi į benamį narkomaną.

Ačiū Dievui mūsų istorijos herojus sugebėjo įveikti priklausomybę. Jis buvo gydyomas priklausomybių centrę ir sugebėjo pradėti gyvenimą iš naujo. Vienas Rafati draugų jam parodė gėrimą, kuris turi daug reikalingos energijos, bei didelį vitaminų kiekį.

Khalil nusprendė, kad reiktų tiekti tokius gėrimus, kurie taip pat gydosi nuo šios baisios priklausomybės. Buvo greitai išsiaiškinta, kad šis gėrima padeda ligoniams sveikti greičiau. Tai būdavo bananų smūčiai.

Apie šį gėrimą pradėjo sklisti kalbos po visą miestą ir visi žmonės ėjo pas vyrą, norėdami išbandyti šį gėrimą. „Pradžioje man truputį buvo gėda šį gėrimą pardavinėti, juk šie žmonės nėra priklausomi…“ – pasakojo istorijos herojus.

Matydamas, kad žmonės mėgaujasi šiuo gėrimu, vyras atidarė kompaniją, kad juos gaminti. Per 10 metų ji pavirto didele kompanija, kuri gamina sultis. Dabar kompanija gamina įvairius gėrimus: sultis, proteino kokteilius, smūčius, kavą, ledus, šaldytus jogurtus ir kitus produktus.

Dabar Khalil Rafati nori įdarbtinti žmones, kuriems žutbūt reikia pagalbos. Prieš 13 metų jam pačiam reikėjo labai didelės pagalbos…