Prieš 13 metų šis milijonierius buvo benamis narkomanas

Milijonieriaus Khalil Rafati istorija verta to, kad apie ją būtų pastatytas Holivudo filmas. Prieš 13 metų šis vyras buvo benamis, kuris buvo priklausomas nuo heroino ir turėjo rimtų sveikatos problemų. Visas kūnas buvo nusėtas įvairiomis žaizdomis, o vyras tesvėrė 48 kilogramus.

Dabar Khalil yra Sunlife Organics įmonės savininkas, kuri valdo 6 sulčių ir smoothie barus Los Andžele.

Khalil Rafati užaugo Ohajuje, bet tada persikėlė į Los Andželą ieškoti geresnio gyvenimo. Ten vyras neblogai įsikūrė ir ėmėsi verslo.

Khalil prekiavo sportiniais automobiliai, kurie buvo labai paklausūs. Jis pradėjo uždirbti didelius pinigus, o tam nebuvo tinkamai pasiruošęs. Todėl neužilgo vyras pradėjo vartoti narkotikus.

Rafati pradėjo vartoti nuo lengvesnių narkotikų. Pradžioje buvo marichuana, vėliau sekė ketaminas ir ekstazi. Kaip ir visiems narkomanams, galiausiai šie silpnesni narkotikai neduoda jokio efketo, todėl teko pereiti ant heroino.

2001-ais metas vyras vos nemirė nuo perdovazimo, bet gydytojai sugebėjo išsaugoti jo gyvybę. Neprabėgus nė metams vyras ir vėl buvo ant mirties slenksčio: vyras buvo rastas perdozavęs vonioje.