Pora nusprendė įsivaikinti trynukus ir tada sulaukė netikėtos žinios

Sarah ir Andy Justice susipažino dar universitete ir nuo to laiko neišskiriami. Pradžioje jie ilgai susitikinėjo ir tada susituokė. Tiesa porą nuliūdino vienas faktas – jie niekaip negalėjo susilaukti vaikų.

Daktarai pasakė, kad Sarah gali pastoti tik in Vitro apvaisinimo būdu. Visgi tai labai brangu, ši procedūra kainuoja 30-60 tūkst. JAV dolerių ir tai pastojimo tikimybė yra tik 10 procentų.

Vietoj to pora nusprendė, kad geriau įsivaikinti vaikučius. Sarah ir Andy susirado nėščią moterį, kuri neketino auginti savo vaikų ir norėjo juos siųsti į vaikų namus, iš karto po gimimo. Pora sutiko įsivaikinti vaikus. Tiesa buvo nuostaba, kad jų iš karto buvo trys! Čia tai bent iššūkis 🙂

Visgi tai tikrai neatbaidė poros, nes jie labai myli vaikus. Pradžioje jie negalėjo turėti vaikų, o dabar turės net tris – berniuką ir dvi mergaites.

Nors gimdymas truko labai ilgai, tačiau vaikučiai gimė visiškai sveiki. Pora mažyliams davė vardus – Joel, Hannah ir Elizabeth.

Po savaitės Sarah laukė pati netikėčiausia žinia! Ji laukiasi!!! 🙂

Pora juokavo, kad galbūt ir čia bus ne tik vienas vaikelis, o ir dvynukai. Juokai virto tiesa. Gimė berniukas ir mergaitė, kurie buvo pavadinti Andrew ir Abigail.

Pora, kuri jau galvojo, kad niekada neturės vaikų, dabar turi penkis!

Žinoma, kad tai yra labai didelė atsakomybė, tačiau pora teigia, jog yra laimingi kaip niekada 🙂