Po žmonos mirties vyras liko su šešiais vaikais, tačiau likimas jam atsilygino

31-erių metų Rusijos gyventojas Anton Kudryavtsev, tapo žinomas po to, kai pradėjo vienas auginti savo šešis vaikus. Jo gyvenime nutiko tokia tragedija, kurios nelinkėtum net didžiausiam priešui. Vyro žmona mirė nuo vėžio ir paliko vyrą našliu.

Liūdesys į šeimą atėjo labai netikėtai, kai Anton ir Anya jau augino tris vaikus. Jie laukė šeimos pagausėjimo, kai žmona išgirdo šią siaubingą diagnozę. Anya nusprendė paaukoti savo gyvybę dėl trynukų, kurių laukėsi.

Žurnalistai aprašė istoriją apie vienišą tėvą, kuris augina net šešis vaikus ir taip vyras tapo žinomu visoje šalyje. Antonas sulaukė daugybės laikšų su palaikymu. Vyras net susitiko su keletu moterų, bet jau per pirmą pasimatymą pasidarė aišku, kad jos netinka šeimyniniam gyvenimui.

Tarp visų žmonių jam parašė ir Liudmila, kuri vėliau tapo jo žmona. Pora susitarė susitikti, o vyras į pasimatymą atsivedė ir visus savo vaikus.

Liudmila iš karto sužavėjo tiek vyrą, tiek vaikus. Dukrelės nenorėjo nulipti nuo moters rankų, o vyresnieji sūnūs tėčiui tik pasakė: „Ji labai šauni moteris ir turėtų su mumis apsigyventi“.