Per visą istoriją nepaaiškintos nuotraukos, kurios yra apsuptos mistikos

Pasaulyje yra užfiksuota ne viena nuotrauka, kuriai iki šiol nėra jokio paaiškinimo. Siūlome paskaityti šias įdomias nuotraukų istorijas!

“Babuška“, kuri galimai yra susijusi Johnny F. Kennedy nužudymu

1963-ųjų Lapkričio 22-ą Dalase, buvo nušautas JAV prezidentas Johnny F. Kennedy. Tą dieną, fotografai užfiksavo nuotraukų iš nusikaltimo vietos ir pastebėjo moterį, kuri savo rankoje laiko kamerą. Įvairios tarnybos bandė surasti šią moterį ir tikėjosi, kad ji galėjo ufiksuoti nužudymą savo kameroje. Visgi visi bandymai, nustatyti moters tapatybę, baigėsi nesėkme. Ši moteris buvo praminta “Babushka lady“, nes priminė seną močiutę iš Rusijos.

Paslaptingos žudynės Hinterkaifeko fermoje

1922 metais visą Vokietiją sukrėtė paslaptinga šešių žmonių žmogžudystė, įvykdyta nedidelėje Hinterkaifeko fermoje. Sukrėtė ne tik dėl žiauraus pobūdžio. Visos aplinkybės, susijusios su nusikaltimu, yra mistinės. Jis iki mūsų dienų neatskleistas.

Tyrėjai apklausė daugiau nei 100 žmonių, tačiau niekas taip ir nebuvo suimtas. Neišaiškintas netgi joks motyvas, galėjęs paskatinti šį kraupų nusikaltimą. Įdomu tai, kad name dirbusi tarnaitė iš fermos pabėgo likus maždaug pusei metų iki nusikaltimo, pareiškusi, kad ten gyvena vaiduokliai. Naujoji tarnaitė į fermą atvyko vos kelios valandos iki žudynių.

Vienintelis dalykas, kurį žino tyrėjai, kad žudikas dar bent kelias dienas buvo fermoje – kažkas pamaitino gyvulius, virtuvėje yra valgymo pėdsakų. Be to, kaimynai matė, kaip iš kamino kilo dūmai.

Nuotraukoje matote vieno iš nužudytųjų kūną.

Fynikso šviesos

Vadinamosios Fynikso šviesos – keli neatpažinti skraidantys objektai, kuriuos naktį iš 1997 metų kovo 12 į 13-ąją stebėjo daugiau nei 1000 žmonių – danguje virš Arizonos ir Nevados valstijų bei virš Sonoros valstijos Meksikoje.

Tą pačią naktį įvyko ir dar vienas keistas įvykis: dangumi judantis trikampis šviečiančių objektų darinys bei kelios nejudančios šviesos pakibo virš Fynikso miesto. JAV oro pajėgos pareiškė, kad tai lėktuvo „A-10 Warhog“ šviesos.

Solvei Firto kosmonautas

1964 metais brito Jimo Templetono šeima vaikštinėjo netoli Solvei Firto įlankos. Jimas nusprendė su savo „Kodak“ fotoaparatu nufotografuoti penkiametę dukrą. Pasak Templetonų, be jų šalia daugiau nieko nebuvo. Tačiau kai nuotraukos buvo išryškintos, vienoje iš jų atsirado keista figūra, žvelgianti mergaitei iš už nugaros. Nuotraukos analizė parodė, kad ji modifikuota nebuvo…

Krintantis kūnas

Cooperių šeima buvo ką tik atsikrausčiusi į savo naują namą Teksase. Ta proga šeima surengė šventę ir padengė stalą. Kartu nusprendė padaryti kelias šventines nuotraukas. Tačiau kai jas išryškino, Cooperiai pasibaisėjo – vienoje iš nuotraukų buvo matomas tarsi krintantis ar kabantis kūnas. Suprantama, kad nieko panašaus darydami nuotrauką Cooperiai savo namuose nematė.