Pažiūrėkite, kaip buvę nusikaltėliai atrodo be tatuiruočių (VIDEO)

Ištikimybė yra viena pamatinių vertybių įvairiose kriminalinėse grupuotėse, o jos raiška būna pati  įvairiausia – nuo ištikimybės įrodymo poelgiais, darbais, baigiant tatuiruotėmis, paženklinančiomis grupuotes narius visam gyvenimui. Neretai tatuiruotės būna daromos ne tik paprastiems žmonėms įprastose vietose ant kūno, bet ir ant veido.. Tačiau gyvenimas keičiasi, grupuočių nariai patenka į kalėjimus, jie būna išmetami arba patys nusprendžia pasitraukti iš savo būrio ir jiems tenka susidurti su karčia realybe – kadaise jų ištikimybės ženklai, kuriais jie didžiavosi, dabar jiems yra didelė problema, nes visuomenė jų nepriima kaip pilnaverčių savo narių… Turint gausybę kriminalinio pobūdžio tatuiruočių pačiose matomiausiose vietose verčia buvusius grupuočių narius būti kritikuojamais visuomenės, o paprasčiausia darbo paieška virsta pragaru, nes nei vienas darbdavys netrokšta tokių darbuotojų.

Fotografas Styvenas Burtonas (Steven Burton) pasistengia bent trumpam grąžinti buvusius kalinius, buvusius grupuočių narius į jų ankstesnį gyvenimą, kai jie dar nebuvo pasirinkę klaidingo gyvenimo kelio, parodydamas jiems jų nuotraukas, kuriose jis fotošopo pagalba pašalino visas jų tatuiruotes.

Tai akis atveriantis vaizdas ne tik fotosesijos dalyviams, bet ir visiems mums, nes tai vis dėlto primena, kad tatuiruotės yra tik paviršutinis dalykas, tai tik ženklai ar simboliai, kurie nebūtinai yra žmogaus dalis, todėl teisti ir kritikuoti žmones pagal jų išvaizdą nevertėtų skubėti …

1

2

3