Patys žiauriausi kankinimo būdai, kurie yra egzistavę žmonijos istorijoje

Nykščių spaudėjas

Šis kankinimas dažniausiai neprivesdavo prie žmogaus mirties, tačiau labai skausmingas. Pirštų galiukai būdavo suspaudžiami ir spaudžiama kuo stipriau. Tai būdavo naudojama ir su kojų pirštais arba ausimis.

Pjūklas

Auka būdavo pakabinama aukštyn kojomis, kad kraujas tekėtų į galvą, o kūnas pjaunamas per pusę.

Tardymo fotelis

Šis fotelis turėjo labai daug spyglių. Auka būdavo pasodinama ant šio fotelio ir jeigu vėliau bandydavo pajudėti, spygliai padarydavo tik dar gilesnes žaizdas.

Ištikimybės diržas

Šie diržai turėjo kelias paskirtis. Vieni naudodavo, kad mergaitė išliktų nekalta, o kiti vyrai uždėdavo savo moterims, kad jos būtų ištikimos, kol šis bus kare. Klausimas: kas būdavo jeigu vyras negrįždavo? Ar būdavo atsarginis raktas? Visgi kai kurios moterys bandydavo būti neištikimos net ir su šitais, tačiau meilužis susipjaustydavo savo daikčiuką į aštrius kampus.

Gėrimo kankinimas

Šiuo kankinimo būdu žmogus buvo verčiamas gerti vandenį. Žmogui jis buvo pilamas išvien į burną, todėl jis neturėjo kitokio pasirinkimo kaip jį ryti. Nuo skausmo žmogus mirdavo.

Lopšys

Auka būdavo pasodinama ant šio trikampio ir laikoma, kol netekdavo sąmonės. Tada būdavo palaukiama, kol atgaus sąmonę ir vėl sodinama atgal. Tai buvo laikomas vienas humaniškiausių kankinimo būdų, nes jis nelaužė jokių kaulų ar sąnarių.

Kėdė raganoms

Kėdė buvo pritvirtinta ant ilgo strypo. Kankinamasis buvo pasodinamas į kėdė ir leidžiamas į vandenį, ten palaikomas ir vėl traukiamas lauk. Ir taip pastoviai kišama į vandenį ir ištraukiama. Dažniausiai tai būdavo daroma šaltuoju metu, kai vanduo būdavo ledinis. Kartais tokie kankinimai užtrukdavo ir iki visos dienos laiko.

Ispaniški batai

Šis prietaisas būdavo uždėtas ant kankinio kojos. Jam būdavo uždavinėjami klausimai ir jeigu šis meluodavo, šis prietaisas vis būdavo suveržiamas, kol kankinio kojos kaulai būdavo suknežinti. Visa koja tiesiog sutrupėdavo, ir atrodydavo lyg kaulų rinkinys odiniame maiše…