Paprasti ir naudingi kulinarijos triukai, kurie padarys gyvenimą lengvesnį

Mes visada ieškome idėjų, kaip palengvinti savo gyvenimą, o būtent šios gudrybės Jums tikrai pravers virtuvėje. Išbandykite ir pamatysite patys.

Jeigu norite idealiai apvalių kiaušinių, pavyzdžiui sumuštiniui, Jums reikės didelių svogūnų žiedų. Į juos imuškite kiaušinius ir jie palaikys labai gražią formą.

Nieko nėra blogiau nei sulūžęs taco rankoje… Pasinaudokite salotos lapu, kai jį valgote ir viskas bus kur kas paprasčiau.

Štai čia greitas ir patogus būdas laikyti savo maistą šaldiklyje. Tiesiog sukabinkite daržoves, bulvytes, koldūnus ar dar kieno nors maišelius. Ir patogu ir gražiai atrodo.

Pats greičiausias būdas perpjauti vyšninius pomidorius: uždenkite juos dvejomis lėkštėmis iš viršaus ir apačios, švelniai suspauskite ir perpjaukite visus vienu metu.

Norite pasidaryti labai skanių ledų? Pradurkite jogurto pakelį su ledų pagaliuku, įdėkite į šaldiklį ir po kiek laiko mėgaukitės jais.

Pasirodo, kad iš traškučių pakelio galima padaryti stabilią dėžutę. Padarykite viską kaip parodyta žemiau ir nereiks jokio atskiro indo traškučiams.

Neužtenka vietos virtuvėje? Pakeiskite vieną iš stalčių su vieta maisto pjaustymui. Labai patogu!

Stovėti ir laukti, kol užvirs vanduo – labai varginantis reikalas. Šis vaikinas pastato telefoną ir jo pagalba stebi, kad vanduo užvirs. Tam galite pasitelkti vieną iš bendravimo programėlių 🙂

Dažniausiai visi žmonės įpratę picą šildyti mikrobanginėje arba orkaitėje. Tačiau patikėkite, jeigu šildysite ją ant keptuvės (be jokio aliejaus), ji taps traški ir labai skani.

Jeigu Jums reikia pašildyti sviestą, o namuose nėra mikrobangų krosnelės, yra viena išeitis. Įpilkite verdantį vandenį į stiklinę, tada išpilkite, išvalykite stiklinę su servetėle ir ta stikline uždenkite sviestą.

Jeigu žalumynus Jūs uždengsite drėgnu rankšluosčiu ir įdėstie į šaldytvuą, tai jos tikrai nesuges. Pabandykite, tai kuo puikiausiai veikia!