Moteris sutiko savo vaikystės draugą, kuris tapo narkomanu ir padėjo jam išsigydyti

Kenijos gyventojas Patrick Hinga buvo pasiekęs visišką dugną – benamis ir dar priklausomas nuo narkotikų. Tačiau dabar jo gyvenimas apsivertęs 180 laipsnių.

Patrick ilgą laiką turėjo problemų su žalingais įpročiais. Viskas prasidėjo nuo alkoholio mokykloje, vėliau sekė cigaretės ir marihuana. Laikui bėgant vyras vis giliau grimzdo.

Patrick mama bandė jam padėti ir nuvežė jį į psichiatrinę ligoninę, tikėdamasi, kad ten jis išsigydys priklausomybę narkotikams. Ten jis nebuvo geriausias pacientas – vis pabėgdavo, o motina jį atveždavo atgal.

“Jis man daug pasakodavo apie psichiatrinę ligoninę ir teigė, kad gydytojai jį gydė kaip psichinį ligonį, nors jis toks nebuvo. Kai eilinį kartą pabėgo, jis buvo visiškai nuogas ir knaisiojosi vietiniame šiukšlyne“ – pasakoja Patrick mama.

Žinoma, jokie psichiatrinės gydymai nepadėjo ir vyras vėl pradėjo klaidžioti Nairobio gatvėmis ieškodamas narkotikų.

Motina vis bandė Patrickui padėti, todėl nuolatos atnešdavo maisto. Tiesa, tekdavo išgirsti ir daug pašaipų, kad štai atėjo bepročio motina.

Vieną dieną gatvėje Patrickas sutiko savo vaikystės draugę Wanja. Ji pašnekėjo su Patrick, kuris teigė, jog nori palikti gatvę ir pradėti naują gyvenimą.

Wanja išpildė jo norą ir nuvežė į reabilitacijos kliniką. Moteris pasidalino istorija internete, todėl gavo papildomų pajamų draugo gydymui.

Ji taip pat padėjo Patrickui atidaryti savo parduotuvę, kad vyras galėtų užsidirbti pragyvenimui.

Vyro pokyčiai daugiau nei akivaizdūs!