Noras turėti gražų užpakaliuką vos nepražudė šios moters

Siekdami grožio, žmonės dažnai ryžtasi rizikingoms plastinėms operacijoms. Tačiau, ne visada viskas pasiseka taip sklandžiai, kaip norisi. Kartais tokie drąsūs proveržiai priverčia sumokėti savo sveikatos kaina.

Andressa Urak yra Brazilijos modelis. 2010 metais mergina laimėjo konkursą „Miss BoomBoom“. Tai padėjo jai tapti pastebėtai ir daugiau žinomai. Andresai pasitaikė proga ir sudalyvauti profesionalioje modelių agentūroje. Be to, ji garsėjo ir tuo, jog buvo Cristiano Ronaldo mergina.

Atrodo, mergina visai sėkmingai kyla karjeros laiptais, tačiau tik dabar ji išdavė tai, kokią kainą sumokėjo už populiarumą.

Andressa buvo pakankamai graži, tačiau Brazilijos modelių agentūrose mergina vis nerado vietos. Mat, dideli sėdmenys yra šios šalies sėkmės privalumas. Mergina taip pat norėjo būti žymiu modeliu, todėl nusprendė susileisti specialaus gelio į sėdmenis. Oficialiai, tokios procedūros Brazilijoje yra uždraustos, todėl ši operacija buvo atlikta slaptai.

Iš pradžių merginai nusišypsojo sėkmė – manipuliavimas kūnu padėjo pasiekti reikiamų rezultatų. Mergina buvo kviečiama įvairiausioms fotosesijoms. Praeiviai ją atpažindavo ir gatvėse, nes kurį laiką moteris tapo norimu reklamos veidu. Bet po kurio laiko viskas praėjo.

Mergina pradėjo jausti stiprų skausmą savo kojose ir kreipėsi į ligoninę. Ten buvo nustatyta, jog visa tai atsitiko dėl gelio jos sėdmenyse.