Neįtikėtinos istorijos apie Siamo dvynius, kurios baigėsi laimingai

Mutaciją sukelti gali patys įvairiausi veiksniai, tačiau labai liūdna, kai nuo jos turi kentėti vaikai. Įsivaizduokit, jeigu Jums susijungus su kitu asmeniu, tektų praleisti visą savo gyvenimą. Norime pristatyti tokių žmonių istorijas, kuriems tikrai sunkus gyvenimas buvo ar dar vis yra.

Chang ir Eng Bunker

Chang ir Eng gimė 1811-ųjų Gegužės 11-ą Siame, kuris randasi Tailande. Po to kai broliai Bunkeriai tapo žinomi visame pasaulyje, jie pradėti vadinti Siamo dvyniais. Siamo karalius nebuvo itin sužavėtas Chang ir Eng gimimu, todėl buvo įsakyta juos iš karto nužudyti, kad nesukeltų jokių problemų karalystei. Visgi mama atsisakė atiduoti savo berniukus ir karaliaus įsakymas taip ir nebuvo įvykdytas.

Visgi XIX amžiaus medicinos galimybės tikrai neleido atskirti berniukų, jie paprasčiausiai buvo suijungę toje vietoje, kur yra širdis. Net ir šių laikų medicinoje, Siamo dvynių atskyrimas yra labai sunki operacija ir tikrai ne visada pavyksta išsaugoti gyvybę. Taigi Cahng ir Eng augo kaip įprasti vaikai – kito pasirinkimo jie neturėjo.

Kai broliai tapo paaugliais, juos pastebėjo vieno cirko direktorius ir pakvietė juos pasidarbuoti pas save. Žinoma vykti į Didžiąją Britaniją buvo rizikingas žingsnis, tačiau cirko direktorius Robert Hunter buvo sąžiningas žmogus ir mokėjo jiems didelius pinigus. Po cirko turų, kurie vyko Didžiojoje Britanijoje ir JAV, broliai tapo tikrai turtingais.

Vėliau Chang ir Eng persikėlė į Jungtines Amerikos Valstijas, kur toliau dirbo cirke. Ten vyrai susirado ir savo gyvenimo meiles: vedė seseris Adelaide ir Sara Ann Eits, o santuokoje bendrai susilaukė net 21 vaiko.

Vyrai laimingai gyveno iki 1874 metų, tada Chang pražudė plaučių uždegimas, o brolis Eng mirė kelios valandos po to. Vyrams buvo po 63 metus.

Rosa and Josepha Blazek

Seserys iš Bohemijos (dabar Čekijos Respublika) gimė 1878. Seserų nebuvo įmanoma atskirti, kurios buvo suaugusios dubens srityje. Rosos ir Josephos tėvai buvo taip išsigandę, kad nusprendė jų nemaitinti ir tegul jos miršta iš bado. Visgi vėliau persigalvojo ir Rosa su Josepha užaugo. Žinoma mokykloje joms sunku buvo mokytis kartu su įprastais vaikais. Tėvai norėjo, kad seserys mokytųsi muzikos ir kaip bebūtų keista – šokių. Seserys grojo su smuiku ir arfa, o šokti taip pat tikrai gerai išmoko. Jos tikrai dažnai rengdavo sėkmingus pasirodymus, tačiau tada Rosa įsimylėjo…