Moterys, kurios buvo išmestos iš darbo dėl vienos asmenukės

Žodis „selfie“ pirmą kartą pasirodė Australijos forumuose dar 2002-ais. Vėliau selfiai taip išpopuliarėjo, kad ant jų pasinešė ne tik jauni žmonės, bet ir vyresnieji. Visi nori parodyti savo nuostabų gyvenimą ir būti dėmesio centre. Tiesa selfiai gali turėti ir skaudžių pasekmių. Šios 15 moterų prarado darbą dėl savo selfių.

Selfis su rasistine žinute

Amerikietė Justine Sacco turėjo komunikacijos direktorės darbą įmonėje IAC, tačiau jai šovė idėja įkelti selfį su provokuojančiu užrašu. Merginos užrašas išvertus į lietuvių kalbą atrodė štai taip: „Keliauju į Afriką. Tikiuosi nepasigausiu AIDS. Juokauju… Juk aš baltaodė.“. Mergina buvo tuoj pat išmesta iš darbo.

Playboy modelis ir nepažįstama nuoga moteris fone

Modelis Dani Mathers pasidalino nuotrauka iš sporto klubo, kurio fone specialiai užfiksavo nuogą moterį. Ji ne tik neturėjo leidimo viešinti tos moters nuotrauką, bet ir kaip reikiant buvo sukritikuota visų internautų. Mergina žinoma prarado darbą ir dar turi mokėti kompensaciją tai moteriai.

Policijos pareigūnės selfis

Policininkė iš Kinijos nusprendė pasidaryti selfį su uniformą, bet be kelnių. Ši nuotrauka labai staigiai išplito internete, o pareigūnės vadovams neliko nieko kito, kaip atleisti merginą.

Viskas dėl labdaros

Bandydami surinkti kuo daugiau pinigų labdarai, vieno Anglijos futbolo klubo talismanė Tracy Chandler publikavo nuotrauką tik su apatiniais. Tuo metu ji buvo vienintelė moteris, talismano kostiume, Didžiojoje Britanijoje. Klubo vadovams nepatikos toks išsišokimas ir buvo rasta greita pamaina šiai moteriai.

Mokytoja su mini suknele

Lydia Ferguson – mokytoja iš Jungtinės Karalystės, kuri buvo atleista, nes publikavo selfį su trumpa balta suknele. Mokyklos administracija nusprendė, kad nuotrauka provokuojanti, tačiau mokiniai pasirašė peticiją, jog mokytoja būtų sugražinta.