Graži moteris šypsojosi prieš kamerą, nenujausdama, kad jai liko nebedaug laiko gyventi

Jared Michael norėjo pasidaryti asmenukę palei važiuojantį traukinį. Vaikinas nebūtų nukentėjęs, tačiau čia pasidarbavo mašinistas.

Be jokio gailesčio, jis įspyrė jaunam vaikinui į galvą. Laimei, jaunuolis praktiškai nebuvo sužalotas, tačiau vėliau pats pripažino, kad tokia asmenukė yra tikra kvailystė.

Du žmonės krenta gelbėdamiesi nuo gaisro, 1975

Dvimetė Tiara ir devyniolikos Diana nukrito iš penkto aukšto, kai bėgdamos nuo gaisro lipo avariniais laiptais. Diana mirė nuo sužalojimų, tačiau Tiara išgyveno. Tai yra viena populiariausių nuotraukų istorijoje.

Toreadoras keli momentai prieš buliui suduodant mirtiną smūgį

29-erių metų ispanas Víctor Barrio buvo nužudytas buliaus per gyvą pasirodymą.

Vulkanologas studijuoja Šv. Elenos kalną, kuris po 13 valandų išsiveržė ir pražudė vyrą

31-erių vulkanologas David Johnson buvo pirmasis, kuris atvyko stebėti Šv. Elenos ugnikalnio išsiveržimą 1980-ais. Vyras mirė, nors buvo net 10 km nuo ugnikalnio išsiveržimo vietos. Taip nutiko, nes ugnikalnis išsiveržė ne nuo viršaus, o iš šono.

Kris Kremers and Lisanne Froon asmenukė žygyje, iš kurio jos niekada ir nesugrįžo

Dvi Olandijos turistės apsilankė Panamoje ir planavo keliauti į žygį kartu su gidu, tačiau kažkodėl merginos nusprendė iškeliauti viena diena anksčiau. Iš savo žygio jos taip ir nesugrįžo. Kuprinės su jų drabužiais, dokumentai, mobilieji telefonai ir fotoaparatas buvo surasti kelios savaitės po jų dingimo.

Fotoaparato atmintinėje buvo apie 90 nuotraukų, dauguma jų darytos naktį ir beveik nieko nesimato. Tiesa buvo rasta nuotraukų, kur merginos darosi asmenukę ant kalno viršūnės.

Skambučių išklotinė parodė, kad merginos visais būdais bandė prisišaukti pagalbos, kol galiausiai baterijos išsėdo. Galiausiai jų kūnai likučiai buvo surasti džiunglėse, tačiau kas joms nutiko taip ir liko nesužinota.

Kelios sekundės po šios asmenukės padarymo, merginos buvo nublokštos matomo traukinio

Essa, Kelsey ir Savannah darėsi asmenukę, kai išgirdo atvažiuojantį traukinį. Jos pasitraukė nuo bėgių, tačiau nepastebėjo, kad iš kitos pusės taip pat atvažiuoja traukinys. Kai mašinistas pamatė mergina, jis bandė jas įspėti, kad trauktųsi nuo kelio, tačiau jau buvo per vėlu.

Merginos pozuoja bendrai nuotraukai Facebookui. Vėliau mergina kairėje nužudė savo draugę su diržu, kuris matomas ant panelės kūno

Cheyenne Antoine aiškino, kad negirdėjo, kaip jos draugė užduso, nes abi buvo stipriai prisigėrusios. Vėliau prie Brittney kūno buvo pastebėtas diržas, kurį žudikė užsidėjusi ant kūno nuotraukoje. Draugės žudikė buvo pasiųsta septyniems metams į kalėjimą.

Kelios minutės po šios nuotraukos padarymo, vietnamietė buvo nužudyta kartu su savo vaikais. Tai padarė amerikiečių kariškiai, o istorijoje šis įvykis vadinamas “My Lai žudynėmis“

Apytiksliai 347-504 neginkluoti Vietnamo gyventojai buvo nužudyti amerikiečių kareivių 1968-ais. Žiaurūs kariškiai žudė viską kas jiems pasitaikė kelyje.

Rolf Bae ir Cecilie Skog bučinys bandant užkopti į K2 kalną. Tą pačią dieną Rolf mirė nuo sniego lavinos

Norvegijos alpinistai Rolf Bae ir Cecilie Skog bandė užkopti į antrą didžiausią kalną mūsų planetoje. Deja sniego lavina pasiglemžė Rolf gyvybę. K2 kalnas yra antras pagal sunkumą po Anapurno kalnynų.

Du naujienų sraigtasparniai susidūrė Fynikse

2007-ųjų liepą televizijos naujienų sraigtasparniai filmavo policijos gaudynes greitkelyje. Deja, bet sraigtasparniai susidūrė ir mirė keturi žmonės.