Graži moteris šypsojosi prieš kamerą, nenujausdama, kad jai liko nebedaug laiko gyventi

Žmonės šiose nuotraukose tikrai nenujautė, kad jiems liko nebedaug gyventi… Štai tokios šių nuotraukų istorijos.

2004 Gruodžio 26-ąją, vienas didžiausių šių laiku cunamių smogė Tailando pakrantėms. Ši stichinė nelaimė pareikalavo net 230 000 aukų.

Viena iš žuvusiųjų buvo britė Deborah Garlick. Mergina ilsėjosi pietuose ir ramiai šventė Kalėdas su savo vaikinu. Deborah tėvams liko tik vienas prisiminimas – paskutinė nuotrauka iš merginos fotoaparato.

Brazilas Ayrton Senna buvo vienas geriausių F-1 lenktynininkų. Deja, bet sportininkas sėkmingai neužbaigė savo karjeros. Ayrton žuvo žiaurioje avarijoje per San Marino Grand Prix. Nuotrauka padaryta prieš pat lenktynes.

Šioje nespalvotoje nuotraukoje matome daug besišypsančių žmonių. Tai dailiojo čiuožimo komanda, kuri ruošėsi skrydžiui iš Niujorko į Briuselį.

Lėktuvas sudužo besileidžiant oro uoste, o niekas iš 72 keleivių neišgyveno. Dėl gedulo, čempionatas nebuvo surengtas.

Niujorko gyventoja Moira Smith dirbo policijoje. Per Rugsėjo 11-os tragediją ji buvo viena pirmųjų, kuri atsidūrė nelaimės vietoje. Moteris puolė gelbėti kitus, bet neišgelbėjo savęs… Moira žuvo, kai griuvo antrasis bokštas. Šią nuotrauką padarė vienas iš žurnalistų.

Septyniolimetis Carter Christensen tiesiog dievino alpinizmą. Vaikinas treniravosi Kolorado kalnuose ir nesilaikė visų saugumo taisyklių. Kelios minutės po šios asmenukės, vaikinas nukrito iš 30 metrų aukščio ant uolų. Carter mirė iš karto, o telefone buvo rasta ši nuotrauka.

22 metų Hilda Clayton buvo kariuomenės fotografė. Tragedijos dieną ji atvyko į karių treniruotę, kad padarytų keletą nuotraukų.

Viena jos nuotrauka išpopuliarėjo visame pasaulyje, tačiau Hilda nebegyva. Netikėtas sprogimas pražudė keturis kariškius ir fotografę. Visgi kelio akimirkos prieš mirtį, Hilda sugebėjo užfiksuoti lemtingą sprogimą.

John Lennon žudikas pašiurpino visą pasaulį. Dainininką nužudė vienas jo gerbėjų Mark David Chapman.

Vėliau paaiškėjo, kad Lennon ir Chapman matė vienas kitą, vos kelios valandos prieš nužudymą. Žurnalistai net užfiksavo, kai John Lennon duoda autografą savo žudikui.

Atlikėja ir aktorė Jenni Rivera kartu su savo komanda Monterrey tarptautiniame oro uoste

Lėktuvas sudužo, o gyvų po katastrofos neliko. Nelaimės priežastis iki šiol nežinoma.

Kaskadininkas Robert Overacker buvo suplanavęs atlikti triuką ant Niagaros krioklio krašto. Jis ten priplaukia su vandens motociklu ir pradedant kristi išskleidžia parašiutą.

Šiam triukui vyras ruošėsi net keletą metų, tačiau lemiamu momentu parašiutas neišsiskleidė.

58 metų Kik Suk Khan metro stotyje susimušė su benamiu. Vėliau vaizdo medžiaga parodė, kad Khan buvo girtas ir provokavo nepažįstamąjį.

Neapskaičiavus jėgos, vyras stumtelėjo pagyvenusį vyrą tiesiai ant bėgių. Sustoti jau buvo neįmanoma ir viskas baigėsi tragiškai. Nuotrauką atsitiktinai padarė viena mergina.

Laimei, ne visi incidentai baigiasi mirtimi. Šioje nuotraukoje matote brolius, kurie pozavo Kalifornijos nacionaliniame parke.

Broliai pozavo jaunesnei sesei ant pačios kalno viršūnės. Kelios sekundės po nuotraukos, žaibas trenkė į vaikinus. Vyresnis brolis neišgyveno, o jaunesniajam po daugybės nudegimų pavyko išgyventi.